Proud Podcast

Ben ik het probleem? | Eetstoornis-editie

28 min · 8. Juli 2026
Episode Ben ik het probleem? | Eetstoornis-editie Cover

Beschreibung

In deze nieuwe aflevering duiken Dana en Rihan weer in een nieuw verhaal en beantwoorden de vraag: 'ben ik het probleem?' We waren het deze keer voor de verandering eens niet met elkaar eens. Sensatie!! Wat vind jij? Is de schrijfster het probleem? Oh en alvast bij voorbaat onze excuses voor de vele momenten waarin we de slappe lach krijgen.

Kommentare

0

Sei die erste Person, die kommentiert

Melde dich jetzt an und werde Teil der Proud Podcast-Community!

Kostenlos testen

30 Tage kostenlos testen

4,99 € / Monat nach der Testphase. · Jederzeit kündbar

  • Podcasts nur bei Podimo
  • 20 Stunden Hörbücher / Monat
  • Alle kostenlosen Podcasts

Alle Folgen

49 Folgen

Episode Schoonheidsidealen, botox en ouder worden Cover

Schoonheidsidealen, botox en ouder worden

Weer een nieuwe aflevering van de Proud Podcast! Heel eerlijk, we hadden nog uren over dit onderwerp kunnen doorpraten. Zo werd het ons al snel duidelijk dat een schoonheidsideaal niet vaststaat en voor iedereen anders is. Heeft het nog invloed op ons lichaamsbeeld? Hoe ver wil je gaan om een schoonheidsideaal na te streven? En welke rol speelt ouder worden daarin? Je hoort het allemaal in deze aflevering. Enjoy! Kom bij Proud2Bme.nl gratis en anoniem in contact met lotgenoten, ervaringsdeskundigen, psychologen en diëtisten. Op ons forum kun je jouw verhaal delen en/of vragen stellen. Ook kan je dagelijks met ons chatten. We staan voor je klaar!http://www.proud2Bme.nlhttp://instagram.com/proud2bmenlhttps://www.tiktok.com/@proud2bmenl

19. Aug. 202631 min
Episode Cato Benschop over eetstoornissen, feminisme en de invloed van maatschappelijke druk op herstel Cover

Cato Benschop over eetstoornissen, feminisme en de invloed van maatschappelijke druk op herstel

In deze aflevering van de Proud-podcast spreken we met Cato Benschop over eetstoornissen [https://www.proud2bme.nl/wat-is-een-eetprobleem-of-eetstoornis/], feminisme en de invloed van maatschappelijke druk op herstel. Cato is filosoof en tekenaar. We praten over waarom Cato het liever heeft over 'eetproblemen' in plaats van 'eetstoornissen' en dat er meer ruimte mag komen voor een alledaags perspectief. Over hoe een diagnose helpend kan zijn, maar herstel ook in de weg kan staan. Daarnaast bespreken we de relatie tussen feminisme en eetstoornisherstel, en dat rebelleren tegen die schoonheidsnormen en 'het zielige meisje', toch wel heel daadkrachtig kan zijn voor iedereen die worstelt met diens lichaam!

17. Juni 202644 min