Przygody Odrzańskich
Cześć! Witaj ponownie. To ja Franek. Super, że znowu do mnie zaglądasz. Dziś mam dla Ciebie opowieść, która ma w sobie trochę grozy, dużo błota i sporo deszczu. Dodam jeszcze, że większość historii ma miejsce pod ziemią. Tak... będzie o kopalni. Razem z rodziną wybraliśmy się pozwiedzać miejsce, które można oglądać w deszczową pogodę. Tylko nie planowaliśmy oglądać go w taki sposób. A jaki? Zapraszam do posłuchania.
12 Folgen
Kommentare
0Sei die erste Person, die kommentiert
Melde dich jetzt an und werde Teil der Przygody Odrzańskich-Community!