Reality Check - B&B Vol Liefde
Dook en Timo weten het zeker: Wadie wordt as we speak gegroomd door Timothy voor zijn ‘mannenbedrijf’. Toch gaat dat niet lang duren, want huilbaby Wadie wordt straks gewoon weer ingewisseld voor Michael, die terugkomt uit Curaçao. Bij Iris is het binnenkort Sjaak Afhaak, want het dichten begint #MeToo-praktijken aan te nemen. Iris kruipt bij Stephanie langzaam in haar irritatiezone. Waarom maakt die vrouw geen volledige zinnen? En Marlies heeft het kwebbelvirus te pakken, met Herm in de hoofdrol. Stephanie heeft absoluut geen interesse in haar vakantieverhalen, behalve als ze beroofd is Probeer zelf ook eens Rivella! Te vinden bij jouw supermarkt: www.ah.nl/zoeken?query=rivella Luister op Podimo vooruit! Nu 30 dagen Podimo helemaal gratis via podimo.nl/realitycheck
388 Folgen
Kommentare
57Ik stem voor: BELLEN! ☎️
pleeease geef de mensen wat ze willen!!
Jaaaa, Bellen!!
Ook nog even iets positiefs over Sjaak. Hij stond regelmatig bij de strandopgang Castricum waar je dan een gedicht in een boekje kon laten schrijven. Altijd positief en aardig. Nooit opdringerig.
Ik vind Sjaak een schat en de gedichten heel mooi!
Ik wil een speciale aflevering waar jullie bellen met de ex van Fred!! Alsjeblieftttt🙏
Ik kan niet wachten. Iedereen moet alle thee morsen over Fred!
Ik ruik de juice al 🧃
Jaaaaa
Wadie is de gay variant van een ultieme “pick me girl”, doet alsof hij enorm emotioneel is. Maar dit is vooral als geef mij aandacht, zodra dit niet gebeurd is hij zwaar beledigd en doet hij moeilijk. Timotheeeee hoopt echt de nieuwe volkszanger te worden, ain’t gonna happen.
O o hier gaat iets niet goed. Dolce far niente is Italiaans, carpe diem Latijn..
Jezus dit duurde lang!!! Serieus ik kan niet meer zo lang zonder jullie hoor en aangezien iedereen daar natuurlijk op zit te wachten wilde ik iedereen laten weten DAT IK VERLIEFD BEN GEWORDEN OP TIMOTHY ……. Ik snap niet wat er is gebeurd maar hij heeft toch plots mijn hart veroverd en ik kan er niets aan doen….. zijn er meer mensen die dit herkennen?
Vanaf het eerste moment al verliefd op Timothy!!
Ik kijk niet vooruit😭 dus ik kom er op terug
Toen hij ging zingen begreep ik hem opeens 😂
Ik luister vooruit 😕.... maar kan het niet zelf beoordelen
Ja heel herkenbaar 🤭
EINDELIJK, ik dacht dat ik de enige was die Iris' giechelende kindvrouwtjesact irritant vond. Dank Stephanie!
Same! Lijkt bijna geen volzin uit te komen
Herm heeft via Marlies straks meer zendtijd dan Nisha Tara 👀
Hahaha😂
Timo die een mooie woordgrap maakt op 14:14 zonder dat ‘ie het door had. “Weet even niet ‘Wadie’ ‘m vandaan had”
Ik hoorde deze ook en hoopte zo dat ze het zelf ook zouden horen😂
Ik snap de haat op Timothy niet zo vind het oprecht wel een mooie gozer. Wadi lijkt me wel een lieve jongen maar gedraagt zich echt als een tienermeisje…
Een heel ondeugend tienermeisje …..
Timothy gedraagt zich als een verwend tienermeisje uit de Jordaan 😂
Timothy is geweldig en super lief
Wat zit je broek mooi strak … Herms broek zat ook altijd zo strak 😂😂😂 geweldig En de imitatie van Iris door Stephanie: spot on!
Ligt het aan mij of is die scène in de taxi dit jaar steeds hetzelfde? "I'm here to find love"
BELLEN 🥹🥹🥹
Ooooooo wat baal ik dat jullie de intro van Ton ‘Enne’ niet besprekon
Ik moest ook meteen aan Stéphanie denken bij ‘enne’!
Dat lijkt me een andere aflevering
Timothy stuurt Wadie niet naar huis omdat hij gewoon zo veel mogelijk op TV wilt en hij behandel Wadie als speeltje
Italiaans gezegde
Ik vind het een beetje jammer aan het worden dat dit trio alleen maar naar het negatieve in iedereen lijkt te zoeken om daar dan heel de podcast over leeg te lopen en lachen
Eens! Als luisteraar wordt je ook helemaal niet betrokken met dit trio. Veel aannames, analyses die niet kloppen en ook helemaal niet grappig. Was meer gemeen bijna pest gedrag. Check de mannen trio is meer met humor en een knipoog.
Neeeeee jongens niet zo lelijk over die lieve gevoelige liefdevolle Sjaak!!! Ik vind dat deze lieverd dat helemaal nergens aan heeft verdiend!
Huh, waar is de podcast van de maandag aflevering? Wat jullie bespreken is van de dinsdag toch?
Ja dat dacht ik ook al , gisteren dus geen aftertalk geweest
Dit is gewoon aflevering 17 hoor!
Iris en Sjaak lijkt meer moeder zoon dan potentieel lovers
Bellen!!
De gedichten van Sjaak zijn het language model voor AI.
Bellen please! 😁
Ik heb echt al sinds we iris zien een vraag die me niet los laat. Waar gaan de mannen naar de wc/badkamer? Of zouden ze ‘s nachts gewoon naast de tent plassen
Als je partner overlijdt is het niet je ex-man 😎
Komt er ook een Fred-rant? Net zoals bij Rob vorig jaar.
Hahaha het woordenboek geschreven en ‘ daarna heeft Connie Palmen het overgenomen’ Dook 😂😂
Ik dolce farniente is Italiaans, het zalige niets doen. Ik ben het eens met Stephanie, Iris is hartstikke lief maar wel een tutje en kinderlijk maar wel aardig hoor,. Ik vind het moeilijk om negatief te zijn over iemand, ik ben zelf waarschijnlijk ook een turfje😱🤣
Haha die dook: ‘over een jaar lopen we allemaal met zo’n pet’ 😂😂
..en die timothy imitatie😅
BELLEN!!!!
“Dolce far niente” is Italiaans, niet Spaans…
Il Dolce far niente is een uitspraak van de Italianen om hun levensstijl uit te drukken, ‘het zalige nietsdoen’ 🇮🇹 🇮🇹 🇮🇹 Italian do it better ❤️
Duhhh nou weten we t wel hoor legt Sjaak toch al uit….wel raar dat Steph dat niet wist en de mannen of is t weer gespeeld😂
Paul gaat de vorige deelneemsters echt missen denk ik na dit gehoord te hebben😲 vooral de eerste Mandy vlgs mij
Ik stem voor: BELLEN! ☎️
Ook nog even iets positiefs over Sjaak. Hij stond regelmatig bij de strandopgang Castricum waar je dan een gedicht in een boekje kon laten schrijven. Altijd positief en aardig. Nooit opdringerig.