Coverbild der Sendung VERLOSCAST

VERLOSCAST

Podcast von Donna & Vera

Niederländisch

Kostenlos bei Podimo

Kostenlos hören bei Podimo

Starte jetzt und verbinde dich mit deinen Lieblingspodcaster*innen

  • Vertraut von über 1 Mio. deutschen Hörer*innen
  • Über 1.000 lokale Podcasts und Shows – nur bei Podimo
  • Keine Zahlung nötig
Kostenlos hören

Mehr VERLOSCAST

Hoi! Wij zijn Donna & Vera en wij zijn verloskundigen. Leuk dat je luistert naar onze podcast. We bespreken alle onderwerpen rondom zwangerschap en geboorte. Dit doen wij samen of met een gast. Veel luisterplezier!Wil je adverteren in deze podcast? Stuur dan een mailtje naar adverteren@bienmedia.nl of ga naar www.bienmedia.nl.

Alle Folgen

48 Folgen

Episode S4 #2 DE KEIZERSNEDE DEEL 2 - met Koen Deurloo Cover

S4 #2 DE KEIZERSNEDE DEEL 2 - met Koen Deurloo

In deze aflevering gaan wij (Donna en Vera) in gesprek met Koen Deurloo, gynaecoloog in het Diakonesseziekenhuis in Utrecht. We gaan hierin specifiek in op de MAC wat staat voor mother assisted cesarean oftewel een moeder geassisteerde keizersnede. Koen heeft zich hierin gespecialiseerd en vertelt hoe zo’n MAC in zijn werk gaat en wat de voor- en nadelen zijn. Wil je in contact komen met Koen deurloo? Zijn instagram is @kldloo Koen heeft ook een boek geschreven genaamd: door de ogen van een gynaecoloog. Wil je nog meer info over de MAC? Kijk dan op www.macazine.online [http://www.macazine.online]

25. Apr. 2026 - 35 min
Episode S4 #1 - DE KEIZERSNEDE DEEL 1 Cover

S4 #1 - DE KEIZERSNEDE DEEL 1

De start van het nieuwe seizoen! We beginnen met een 3-delige serie over de keizersnede. In deze aflevering beginnen we met het bespreken van de geplande- en spoed keizersnede. We gaan in op de indicatie, de risico's en hoe een keizersnede in zijn werk gaat.

31. März 2026 - 32 min
Episode S3 #12 - DE STUITLIGGING DEEL 2 Cover

S3 #12 - DE STUITLIGGING DEEL 2

In deze aflevering gaan we met gynaecoloog Floortje Vlemmix verder praten over de stuitligging. We bespreken wat de keuzes verder zijn nadat de versie niet geslaagd is, of je deze niet wilt. Wat is de beste keuze; vaginaal bevallen of een keizersnede?

22. Dez. 2025 - 31 min
Episode S3 #11 - DE STUITLIGGING DEEL 1 Cover

S3 #11 - DE STUITLIGGING DEEL 1

Het merendeel van de baby’s ligt in de uitgerekende periode met het hoofdje naar beneden. 3% van de baby’s ligt met de billen of voeten naar beneden, dit noem je een stuitligging. Wat als je baby is stuitligging ligt? Welke stappen zijn er en wat zijn de risico’s? In dit deel van deze aflevering bespreken we cijfers over de stuitligging en geven we je zoveel mogelijk informatie over een uitwendige versie.

27. Nov. 2025 - 29 min
Episode S3 #10 - GÊNANTE ONGEMAKKEN TIJDENS DE ZWANGERSCHAP Cover

S3 #10 - GÊNANTE ONGEMAKKEN TIJDENS DE ZWANGERSCHAP

Dat de zwangerschap niet altijd even charmant is is bekend, maar welke genante klachten bestaan er allemaal? Ik deze aflevering gooien we alles op tafel en zijn we open over verschillende klachten waar je misschien wel liever niet open over bent. We geven je uitleg en tips, en zorgen ervoor dat je je niet hoeft te schamen.

20. Okt. 2025 - 45 min
Super gut, sehr abwechslungsreich Podimo kann man nur weiterempfehlen
Super gut, sehr abwechslungsreich Podimo kann man nur weiterempfehlen
Ich liebe Podcasts, Hörbücher u. -spiele, Dokus usw. Hier habe ich genügend Auswahl. Macht 👍 weiter so

Nur bei Podimo

Beliebte Hörbücher