BNR Economenpanel | BNR

BNR Economenpanel | BNR

Podcast af BNR Nieuwsradio

Begrænset tilbud

1 måned kun 9 kr.

Derefter 99 kr. / månedIngen binding.

Phone screen with podimo app open surrounded by emojis

Mere end 1 million lyttere

Du vil elske Podimo, og du er ikke alene

Bedømt til 4,7 stjerner i App Store

Læs mere BNR Economenpanel | BNR

Elke maandag bespreekt BNR Zakendoen de grote thema's op gebied van macro-economie.

Alle episoder

335 episoder
episode Hoe de handelsdeal Europa's reputatie om zeep hielp artwork
Hoe de handelsdeal Europa's reputatie om zeep hielp

Volgens experts heeft Europa FLINK reputatieverlies geleden door de handelsovereenkomst met de Verenigde Staten. En: De korting op brandstofaccijns gaat – als het aan het kabinet ligt – TOCH weer een jaar verlengd worden. Dat en meer bespreken we in het economenpanel van BNR Zakendoen  Panelleden  Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het economenpanel, dat deze keer bestaat uit:  Roelof Salomons, Chief investment Strategist at BlackRock  - Arnoud Boot, Hoogleraar ondernemingsfinanciering en financiële markten aan de Universiteit van Amsterdam  Abonneer je op de podcast  Ga naar de pagina van het economenpanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-economenpanel] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke maandag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

01. sep. 2025 - 22 min
episode Powell hint subtiel naar renteverlaging artwork
Powell hint subtiel naar renteverlaging

Jerome Powell heeft gehint naar een verlaging van de rente tijdens  Jackson Hole. En:  De ECB wil meer vaart maken met de digitale euro. Dat en meer bespreken we in het economenpanel van BNR Zakendoen  Panelleden  Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het economenpanel, dat deze keer bestaat uit:  * Hans Stegeman, hoofd econoom bij Triodos Bank.   * Marijn Jongsma, redacteur macro-economie bij het Financieele Dagblad.  Abonneer je op de podcast  Ga naar de pagina van het economenpanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-economenpanel] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke maandag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

25. aug. 2025 - 23 min
episode Inflatiecijfers geven hoop, maar de Fed aarzelt artwork
Inflatiecijfers geven hoop, maar de Fed aarzelt

Beurzen vierden feest toen de Amerikaanse inflatiecijfers meevielen, maar de leden van de Federal Reserve hebben met uitgestelde effecten van importheffingen én  een toegenomen productieprijsindex enkel méér reden om te twijfelen aan renteverlagingen. EN: de Nederlandse arbeidsmarkt bevat weer een recordaantal zzp’ers. We bespreken het in het economenpanel met:  Panelleden  Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het economenpanel, dat deze keer bestaat uit:  -Brenda Kramer, directeur van het Sustainable Finance Lab aan de Universiteit Utrecht  -Edin Mujagic, econoom en fondsbeheerder bij Hoofbosch    Abonneer je op de podcast  Ga naar de pagina van het economenpanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-economenpanel] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke maandag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

18. aug. 2025 - 23 min
episode Wipt de kerverse FED-bestuurder Stephen Miran zijn baas Powell uit zijn stoel? artwork
Wipt de kerverse FED-bestuurder Stephen Miran zijn baas Powell uit zijn stoel?

Bedrijven zijn koortsig op zoek naar manieren om met de importheffingen om te gaan. En: Nederlanders zitten op gouden bergen aan spaargeld. Dat en meer bespreken we in het economenpanel van BNR Zakendoen  Panelleden  Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het economenpanel, dat deze keer bestaat uit:  - Lex Hoogduin, emeritus hoogleraar Rijksuniversiteit Groningen.   - Wimar Bolhuis, directeur TNO Vector en verbonden aan Universiteit Leiden.   Abonneer je op de podcast  Ga naar de pagina van het economenpanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-economenpanel] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke maandag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

11. aug. 2025 - 26 min
episode Trump ontslaat het hoofd van het statistiekbureau artwork
Trump ontslaat het hoofd van het statistiekbureau

Voor het vijfde kwartaal op rij groeit de Nederlandse economie nauwelijks, blijkt uit cijfers van het CBS. En: is AI de oplossing voor de arbeidskrapte? Dat en meer bespreken we in het economenpanel van BNR Zakendoen. Panelleden  Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het economenpanel, dat deze keer bestaat uit:  - Heleen Mees, econoom, onder andere columnist voor de Volkskrant.   - Steven Brakman, hoogleraar internationale economie aan de Rijksuniversiteit Groningen.  Abonneer je op de podcast  Ga naar de pagina van het economenpanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-economenpanel] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke maandag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

04. aug. 2025 - 23 min
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
Rigtig god tjeneste med gode eksklusive podcasts og derudover et kæmpe udvalg af podcasts og lydbøger. Kan varmt anbefales, om ikke andet så udelukkende pga Dårligdommerne, Klovn podcast, Hakkedrengene og Han duo 😁 👍
Podimo er blevet uundværlig! Til lange bilture, hverdagen, rengøringen og i det hele taget, når man trænger til lidt adspredelse.
Phone screen with podimo app open surrounded by emojis

Bedømt til 4,7 stjerner i App Store

Begrænset tilbud

1 måned kun 9 kr.

Derefter 99 kr. / månedIngen binding.

Eksklusive podcasts

Uden reklamer

Gratis podcasts

Lydbøger

20 timer / måned

Kom i gang

Kun på Podimo

Populære lydbøger