Bureau Sport Podcast

Bureau Sport Podcast

Podcast af NPO Luister / BNNVARA

Elke maandag geven Frank Evenblij en Erik Dijkstra op geheel eigen wijze hun kijk op het afgelopen sportweekend, en blikken ze vooruit op de week die ...

Prøv gratis i 7 dage

Efter prøveperioden kun 99,00 kr. / måned.Ingen binding.

Prøv gratis

Alle episoder

200 episoder
episode #7 - "Schorsing Jannik Sinner voelt als klassenjustitie" (S04) artwork
#7 - "Schorsing Jannik Sinner voelt als klassenjustitie" (S04)

Het was weer een heerlijk lekker sportweekend waar in Thialf het ene na andere baanrecord sneuvelde tijdens de NK-afstanden, Ajax nog steviger aan kop van de Eredivisie staat en waarin de tenniswereld reageert op de schorsing van Jannik Sinner. Natuurlijk vinden de heren hier ook wat van. Dit en meer in de nieuwste aflevering van de Bureau Sport Podcast!

17. feb. 2025 - 36 min
episode #6 - “Noa Lang moet er eerst eens 20 inschieten” (S04) artwork
#6 - “Noa Lang moet er eerst eens 20 inschieten” (S04)

Frank en Erik hebben eerst nog wat uit te vechten met elkaar, maar nemen dan het sportweekend door. Natuurlijk gaat het over Noa Lang die niet blij is met de PSV-supporters, Carlos Alcaraz die in Rotterdam wint en Irene Schouten die na 2 maanden na haar bevallig weer een marathon schaatst. Dit en meer in de nieuwste aflevering van de Bureau Sport Podcast!

10. feb. 2025 - 36 min
episode #5 - "Ajax is een compleet andere club geworden" (S04) artwork
#5 - "Ajax is een compleet andere club geworden" (S04)

Het is weer maandag, tijd om het sportweekend door te nemen. Een weekend waarin veel mensen kwaad waren. Jordan Henderson is kwaad op de media, Robin van Persie op de scheidsrechters en Lucinda Brand op Fem van Empel. Dit en meer in de nieuwste aflevering van de Bureau Sport Podcast!

03. feb. 2025 - 36 min
episode #4 - Van der Poel: 'poepsaai' of 'pure kunst'? (S04) artwork
#4 - Van der Poel: 'poepsaai' of 'pure kunst'? (S04)

Het is weer maandag en er is een hoop te bespreken. Schaatser Jenning de Boo schrijft geschiedenis, Raymond van Barneveld is zowel eens waar een 'mister positivo' geworden en Mathieu van der Poel is ongekend sterk. Dit en veel meer in de nieuwe Bureau Sport Podcast! Bron: audiofragmenten van de NOS, Sportnieuws, Eurosport en Viaplay.

27. jan. 2025 - 36 min
episode #3 - Keeperswissel Van Persie: “Krankzinnig” (S04) artwork
#3 - Keeperswissel Van Persie: “Krankzinnig” (S04)

Het is vandaag Blue Monday en challenge '30 Dagen Zonder Klagen' gaat van start. Niet klagen is in deze podcast nog geen 30 seconden gelukt... Want Erik had veel te klagen over 'zijn' FC Twente, het spel van Ajax is om te janken en Novak Djokovic moppert er ook op los. Je hoort dit en meer, zoals welke sporters op deze podcast reageren, in de nieuwste aflevering van de Bureau Sport Podcast.

20. jan. 2025 - 35 min
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
Rigtig god tjeneste med gode eksklusive podcasts og derudover et kæmpe udvalg af podcasts og lydbøger. Kan varmt anbefales, om ikke andet så udelukkende pga Dårligdommerne, Klovn podcast, Hakkedrengene og Han duo 😁 👍
Podimo er blevet uundværlig! Til lange bilture, hverdagen, rengøringen og i det hele taget, når man trænger til lidt adspredelse.

Tilgængelig overalt

Lyt til Podimo på din telefon, tablet, computer eller i bilen!

Et univers af underholdning på lyd

Tusindvis af lydbøger og eksklusive podcasts

Ingen reklamer

Spild ikke tiden på at lytte til reklamepauser, når du lytter til Podimos indhold.

Prøv gratis i 7 dage

Efter prøveperioden kun 99,00 kr. / måned.Ingen binding.

Eksklusive podcasts

Uden reklamer

Gratis podcasts

Lydbøger

20 timer / måned

Prøv gratis

Andre eksklusive shows

Populære lydbøger