Kansikuva näyttelystä Boardroompanel

Boardroompanel

Podcast by BNR Nieuwsradio

hollanti

Sitten 7,99 € / kuukausi. Peru milloin tahansa.

  • Podimon podcastit
  • Lataa offline-käyttöön

Lisää Boardroompanel

Elke donderdag focust BNR Zakendoen op de boardroom, corporate governance en de strategiëen van grote bedrijven.

Kaikki jaksot

313 jaksot

jakson Medeoprichter van OpenAI stapt over naar concurrent Anthropic kansikuva

Medeoprichter van OpenAI stapt over naar concurrent Anthropic

Medeoprichter van OpenAI stapt over naar concurrent Anthropic en zet de verhoudingen in de AI‑wereld verder op scherp. En: Hema financiert met lening eigen overname door Jumbo-familie Van Eerd. Dat en meer bespreken we in het Boardroompanel van BNR Zakendoen. Panelleden  Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het boardroompanel, dat deze keer bestaat uit:  - Rob van Eijbergen, Hoogleraar integriteit aan de Universiteit voor Humanistiek in Utrecht en organisatieadviseur - Hugo Reumkens Partner bij Van Doorne, voorzitter van het Stichtingsbestuur van de Tilburg University Abonneer je op de podcast  Ga naar de pagina van het boardroompanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-boardroom] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke donderdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

21. touko 2026 - 21 min
jakson De overstap van Donald Pols naar Tata Steel is 'een cadeautje voor Nederland' kansikuva

De overstap van Donald Pols naar Tata Steel is 'een cadeautje voor Nederland'

Het is transferseason in het Boardroompanel. Frans Muller stopt volgend jaar als CEO van Ahold Delhaize en Donald Pols, directeur Milieudefensie, maakt een gevoelige overstap naar Tata Steel. Dat en meer bespreken we in het Boardroompanel van BNR Zakendoen  Panelleden  Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het boardroompanel, dat deze keer bestaat uit:  * Lizzy Doorewaard, commissaris bij Esso Nederland en voorheen onder andere bij de NPO en Staatsbosbeheer * Stefan Peij, directeur en oprichter van de Governance Academy Abonneer je op de podcast  Ga naar de pagina van het boardroompanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-boardroom] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke donderdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

7. touko 2026 - 23 min
jakson Oud-ASML bestuurder Martin van den Brink vertrekt bij ASM kansikuva

Oud-ASML bestuurder Martin van den Brink vertrekt bij ASM

Oud-ASML topbestuurder Martin van den Brink stapt per direct op als commissaris bij ASM. En het Chinese BYD mag niet meedoen met de Europese lobbyclubjes. Dat en meer bespreken we om 11.30 in het Boardroompanel met:  Panelleden  Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het boardroompanel, dat deze keer bestaat uit:  -Dani Bicker Caarten, managing partner bij TEN en commissaris bij ARTIS; -Leen Paape, emeritus Hoogleraar Corporate Governance Nyenrode, voorzitter RvC bij Unive Dichtbij en voorzitter van de RvT van het SNS Reaal Pensioenfonds  Abonneer je op de podcast  Ga naar de pagina van het boardroompanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-boardroom] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke donderdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

30. huhti 2026 - 24 min
jakson Zijn de Nederlandse businessscholen er wel voor de Nederlandse ceo? kansikuva

Zijn de Nederlandse businessscholen er wel voor de Nederlandse ceo?

Vastgoedbelegger Bouwinvest heeft in het afgelopen jaar voor meer dan 600 miljoen euro aan teruggaveverzoeken ontvangen. En: wat is de rol van Nederlandse businessscholen? Dat en meer bespreken we in het Boardroompanel van BNR Zakendoen  Panelleden  Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het boardroompanel, dat deze keer bestaat uit:  * Tanja Nagel, bestuursvoorzitter DSI, commissaris bij Achmea Bank  * Annemieke Roobeek, Emeritus-hoogleraar strategie en transformatie management aan de Nyenrode Universiteit en onder andere commissaris bij Randstad Nederland Abonneer je op de podcast  Ga naar de pagina van het boardroompanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-boardroom] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke donderdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

23. huhti 2026 - 21 min
Loistava design ja vihdoin on helppo löytää podcasteja, joista oikeasti tykkää
Loistava design ja vihdoin on helppo löytää podcasteja, joista oikeasti tykkää
Kiva sovellus podcastien kuunteluun, ja sisältö on monipuolista ja kiinnostavaa
Todella kiva äppi, helppo käyttää ja paljon podcasteja, joita en tiennyt ennestään.

Valitse tilauksesi

Suosituimmat

Rajoitettu tarjous

Premium

  • Podimon podcastit

  • Ei mainoksia Podimon podcasteissa

  • Peru milloin tahansa

3 kuukautta hintaan 3,99 €
Sitten 7,99 € / kuukausi

Aloita nyt

Premium

20 tuntia äänikirjoja

  • Podimon podcastit

  • Ei mainoksia Podimon podcasteissa

  • Peru milloin tahansa

30 vrk ilmainen kokeilu
Sitten 9,99 € / kuukausi

Aloita maksutta

Premium

100 tuntia äänikirjoja

  • Podimon podcastit

  • Ei mainoksia Podimon podcasteissa

  • Peru milloin tahansa

30 vrk ilmainen kokeilu
Sitten 19,99 € / kuukausi

Aloita maksutta

Vain Podimossa

Suosittuja äänikirjoja

Usein kysytyt kysymykset

Lisää kysymyksiä & vastauksia
Aloita nyt

3 kuukautta hintaan 3,99 €. Sitten 7,99 € / kuukausi. Peru milloin tahansa.