Kansikuva näyttelystä De Universiteit van Vlaanderen Podcast

De Universiteit van Vlaanderen Podcast

Podcast by Universiteit van Vlaanderen

hollanti

Teknologia & tieteet

14 vrk ilmainen kokeilu

Kokeilun jälkeen 7,99 € / kuukausi.Peru milloin tahansa.

  • Podimon podcastit
  • Lataa offline-käyttöön
Aloita maksutta

Lisää De Universiteit van Vlaanderen Podcast

Waarom val ik niet af terwijl ik 3x per week sport? Waarom maak ik zoveel ruzie op vakantie? Waarom dragen oude mensen ook in de zomer lange mouwen? Wat is kunst? Hoe weten we dat de big bang echt gebeurd is? De meest begeesterende wetenschappers van de vijf Vlaamse universiteiten geven een antwoord op al deze vragen en nog veel. Een vraag voor ons? Stuur dan een mailtje naar info@universiteitvanvlaanderen.be Deze podcast is Creative Commons (CC BY). Deel onze podcast dus zo veel als je wil, maar vergeet onze naam niet te vermelden.

Kaikki jaksot

848 jaksot

jakson Ben ik gewoon verkouden, of heb ik hooikoorts? kansikuva

Ben ik gewoon verkouden, of heb ik hooikoorts?

Ben jij altijd rond dezelfde periode verkouden, of heb je vooral last van je neus na het maaien van je gazon? Dan heb je misschien wel hooikoorts, net zoals 30% van de bevolking. Christine Breynaert, allergoloog aan KU Leuven, legt uit hoe je het verschil kan herkennen tussen een doodgewone verkoudheid en een allergie, waarom je last krijgt van een snotneus of tranende ogen én geeft je survivaltips om het pollenseizoen zo goed mogelijk te trotseren! * Gastspreker: Christine Breynaert * Redactie: Shalini Van den Langenbergh * Eindredactie: Katleen Bracke Deze podcast is mogelijk dankzij de medewerking van KU Leuven, UAntwerpen, UGent, UHasselt, VUB en de Jonge Academie en komt tot stand met de steun van VRT en de Vlaamse overheid.

26. touko 2026 - 17 min
jakson WIV Academy | Jane Goodall kansikuva

WIV Academy | Jane Goodall

Jane Goodall stond wereldwijd bekend als “de chimpanseevrouw”. Als antropologe trok ze in de jaren 60 de wildernis van Tanzania in. Daar deed ze een baanbrekende ontdekking: chimpansees gebruiken en maken werktuigen. Het katapulteerde haar tot de bekendste primatologe ter wereld, dat zegt gedragsbioloog Hans Van Dyck. In Weetikveel Academy interviewt Kobe Ilsen Vlaamse academici over hun expertisegebied. Weetikveel Academy is een samenwerking tussen VRT en Universiteit van Vlaanderen. Te beluisteren in je favoriete podcastapp en op VRT MAX. * Gastspreker: Hans Van Dyck * Presentatie: Kobe Ilsen * Redactie: Shalini Van den Langenbergh Deze podcast is mogelijk dankzij de medewerking van KU Leuven, UAntwerpen, UGent, UHasselt, VUB en de Jonge Academie en komt tot stand met de steun van VRT en de Vlaamse overheid.

22. touko 2026 - 48 min
Loistava design ja vihdoin on helppo löytää podcasteja, joista oikeasti tykkää
Loistava design ja vihdoin on helppo löytää podcasteja, joista oikeasti tykkää
Kiva sovellus podcastien kuunteluun, ja sisältö on monipuolista ja kiinnostavaa
Todella kiva äppi, helppo käyttää ja paljon podcasteja, joita en tiennyt ennestään.

Valitse tilauksesi

Suosituimmat

Premium

  • Podimon podcastit

  • Ei mainoksia Podimon podcasteissa

  • Peru milloin tahansa

14 vrk ilmainen kokeilu
Sitten 7,99 € / kuukausi

Aloita maksutta

Premium

20 tuntia äänikirjoja

  • Podimon podcastit

  • Ei mainoksia Podimon podcasteissa

  • Peru milloin tahansa

14 vrk ilmainen kokeilu
Sitten 9,99 € / kuukausi

Aloita maksutta

Premium

100 tuntia äänikirjoja

  • Podimon podcastit

  • Ei mainoksia Podimon podcasteissa

  • Peru milloin tahansa

14 vrk ilmainen kokeilu
Sitten 19,99 € / kuukausi

Aloita maksutta

Vain Podimossa

Suosittuja äänikirjoja

Usein kysytyt kysymykset

Lisää kysymyksiä & vastauksia
Aloita maksutta

14 vrk ilmainen kokeilu. Kokeilun jälkeen 7,99 € / kuukausi. Peru milloin tahansa.