Imagen de portada del programa Alle Eerste Dingen

Alle Eerste Dingen

Podcast de Mignon Nusteling (ILVY Network)

1.1K

neerlandés

Entretenimiento

Empieza 7 días de prueba

$99 / mes después de la prueba.Cancela cuando quieras.

  • 20 horas de audiolibros al mes
  • Podcasts solo en Podimo
  • Podcast gratuitos
Prueba gratis

Acerca de Alle Eerste Dingen

Voor alles is een eerste keer. Maar hoe werkt dat eigenlijk: Naakt kamperen, airfryen, waarzeggers en carrièreswitches? In deze eclectische chatcast neemt Mignon Nusteling jou, samen met haar man Sebastian, vriend én vijand mee naar hun eerste ervaringen. Ze vertellen direct hoe jij het beter kunt doen. Van belastingaangifte tot limbodansen op de campingdisco: Na het luisteren van deze podcast durf jij alles. Of je dat moet willen, is een tweede. Wilt u met deze podcast en/of een andere podcast van ILVY Network samenwerken? Mail ons dan op management@ilvy.com met uw concrete vraag en een indicatie/range van uw beschikbare budget. Wij reageren doorgaans binnen 24 met een concreet voorstel en en wie-weet kunnen we een mooie samenwerking creëren waar de luisteraar, u en wij bij gebaat zijn! http://eerstedingen.nl 'Alle Eerste Dingen' heeft ca. 35.000 luistermomenten per maand en is een productie van ILVY Network ©️ 2022-2025 ILVY B.V. https://ilvy.com

Todos los episodios

148 episodios

episode #148 Hoe wij de lelijkste trouwringen ooit kochten artwork

#148 Hoe wij de lelijkste trouwringen ooit kochten

Sebastian ging in de tuin werken en verloor daarbij zijn trouwring. Dat haalde onverwachte (conservatieve) emoties naar boven, maar ook de vraag: Flirt het eigenlijk makkelijk zonder dat ding om  zijn vinger? Verder vertellen Mignon en Sebastian over hun onorthodoxe manier om zulk goud belangrijk aan te schaffen. (Spoiler: laks.) 'Alle Eerste Dingen' is een productie van ILVY B.V. en Mignon Nusteling © ILVY Network See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

20 de abr de 2026 - 22 min
episode #147 Vinted-kunst, tokkie-honden & transgenerationeel arbeidsethos artwork

#147 Vinted-kunst, tokkie-honden & transgenerationeel arbeidsethos

Mignon heeft er vandaag geen zin in, en dat merk je gelukkig niet in haar verbale agressie jegens barbaren die haar om goedkope-kunsttips vragen. (Grapje.) Verder gaat het over €500 aan potgrond en compostmateriaal, steenwol en een groot roofdier in de toon. Luister deze aflevering voor een betere smaak. 'Alle Eerste Dingen' is een productie van ILVY B.V. en Mignon Nusteling © ILVY Network See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

13 de abr de 2026 - 26 min
episode #146 Bring back bowl, punchservies & de jubelton artwork

#146 Bring back bowl, punchservies & de jubelton

Sebastian wil leren koken en sloot daarom een abonnement op een maaltijdbox af. Mignon kreeg daar ruzie mee. Inmiddels maken ze gebruik van prima dienstverlener, maar hun tekstschrijver is krankzinnig.  Mignon vraagt zich af waar de bowl met punch is gebleven op feestjes. Sebastian neemt het op voor zijn familie. 'Alle Eerste Dingen' is een productie van ILVY B.V. en Mignon Nusteling © ILVY Network See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

6 de abr de 2026 - 25 min
episode #145 Forbidden broodje rosbief & de contra-intermenselijke-regenlunch artwork

#145 Forbidden broodje rosbief & de contra-intermenselijke-regenlunch

Sebastian en Mignon proberen een podcast op te nemen, maar worden onderbroken door hun hond en een roodharige GroenLinks-PvdA’er in hun tuin. Dat helpt echter wel om in groene sferen van het onderwerp te komen: Mignon bracht een regenachtige dag door in het woud en kreeg tips om zich daar beter te gedragen. Ze heeft daar wel wat bedenkingen bij. 'Alle Eerste Dingen' is een productie van ILVY B.V. en Mignon Nusteling © ILVY Network See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

30 de mar de 2026 - 29 min
episode #144 De smurf van AC/DC, small-talk & wagyu-steaks artwork

#144 De smurf van AC/DC, small-talk & wagyu-steaks

Small-talk is een kunst die aan te leren valt. Mignon laat zich niet tegenhouden door autisme en waant zich guru. Sebastian ziet echter valkuilen. Beiden valt op dat mensen in small-talk het expres beledigen niet uit de weg gaan. 'Alle Eerste Dingen' is een productie van ILVY B.V. en Mignon Nusteling © ILVY Network See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

23 de mar de 2026 - 25 min
Muy buenos Podcasts , entretenido y con historias educativas y divertidas depende de lo que cada uno busque. Yo lo suelo usar en el trabajo ya que estoy muchas horas y necesito cancelar el ruido de al rededor , Auriculares y a disfrutar ..!!
Muy buenos Podcasts , entretenido y con historias educativas y divertidas depende de lo que cada uno busque. Yo lo suelo usar en el trabajo ya que estoy muchas horas y necesito cancelar el ruido de al rededor , Auriculares y a disfrutar ..!!
Fantástica aplicación. Yo solo uso los podcast. Por un precio módico los tienes variados y cada vez más.
Me encanta la app, concentra los mejores podcast y bueno ya era ora de pagarles a todos estos creadores de contenido

Elige tu suscripción

Más populares

Premium

20 horas de audiolibros

  • Podcasts solo en Podimo

  • Disfruta los shows de Podimo sin anuncios

  • Cancela cuando quieras

Empieza 7 días de prueba
Después $99 / mes

Prueba gratis

Sólo en Podimo

Audiolibros populares

Prueba gratis

Empieza 7 días de prueba. $99 / mes después de la prueba. Cancela cuando quieras.