Nooit meer slapen

Hanneke Groenteman (journalist en televisiepresentator)

57 min · Ayer
Portada del episodio Hanneke Groenteman (journalist en televisiepresentator)

Descripción

Hanneke Groenteman is journalist en televisiepresentator. Van 1962 tot 1973 werkte ze als journalist voor het Parool. Daarna begon ze met presenteren, eerst op de radio, toen op televisie bij programma’s als ‘De Plantage’, ‘Zomergasten’ en ‘Sterren op het Doek’. Ook was ze in het theater te zien in de voorstellingen ‘Sexappeal’ en ‘De Vagina Monologen’. Eerder schreef ze boeken als ‘Doorzakken bij Jamin’, ‘Dikke dame’ en ‘Bestemming bereikt?’ Dit jaar begon ze samen met familietherapeut Else-Marie van den Eerenbeemt de podcast ‘In de familie’. Atze de Vrieze gaat met Hanneke Groenteman in gesprek.

Comentarios

0

Sé la primera persona en comentar

¡Regístrate ahora y únete a la comunidad de Nooit meer slapen!

Prueba gratis

Empieza 7 días de prueba

$99 / mes después de la prueba. · Cancela cuando quieras.

  • Podcasts solo en Podimo
  • 20 horas de audiolibros al mes
  • Podcast gratuitos

Todos los episodios

300 episodios

episode Camiel Jansen (Componist der Nederlanden, presentator) artwork

Camiel Jansen (Componist der Nederlanden, presentator)

Camiel Jansen is Componist der Nederlanden. Hij schreef muziek voor orkesten en gezelschappen als het Radio Filharmonisch Orkest en het Jong Metropole Orkest. Jansen beschrijft zijn stijl als hedendaagse muziek met invloeden van klassiek, jazz en folk en hij componeert graag met een verhaal of thema. Zo maakte hij composities voor voorstellingen als ‘Het Toeslagenschandaal’ en ‘De Fundamenten’, een voorstelling over de huidige staat van onze samenleving en een pleidooi voor het belang van kunst, educatie en gezondheidszorg. Ook presenteert hij het radioprogramma ‘Voor de dag’ op NPO Klassiek. Hij is voor de jaren 2026 en ‘27 benoemd tot Componist der Nederlanden. Samen met auteur Fien Veldman presenteert hij op Wonderfeel de kameropera ‘De Toerist’. Ellen Deckwitz gaat met Camiel Jansen in gesprek.

😲😢53 de jul de 202657 min
episode Anna Nooshin (ondernemer, presentatrice en modeblogger) artwork

Anna Nooshin (ondernemer, presentatrice en modeblogger)

Anna Nooshin is ondernemer, presentatrice en modeblogger. In 2011 begon ze het online magazine ‘NSMBL’. In 2015 publiceerde ze haar eerste boek ‘On Top’ en later het persoonlijke vervolg ‘On Life’. Ze presenteerde ‘Holland’s Next Topmodel’ en haar eigen serie ‘Mooier wordt het niet’. Ook begon ze het Instagram- en social media museum ‘The Upside Down’. Samen met Vogue-hoofdredacteur Yeliz Çiçek begon ze de podcast ‘How to get the job (done)’ en lanceerde ze het platform Female Initiative Business Academy. Nu is er haar nieuwe boek ‘Je Moeder’, waarin ze het taboe rondom de zware kanten van het moederschap wil doorbreken. Femke van der Laan gaat met Anna Nooshin in gesprek.

😢😂182 de jul de 202657 min