
NOS Met het Oog op Morgen
Podcast de NPO Radio 1 / NOS
Empieza 7 días de prueba
$99 / mes después de la prueba.Cancela cuando quieras.

Más de 1 millón de oyentes
Podimo te va a encantar, y no estás solo/a
Rated 4.7 in the App Store
Acerca de NOS Met het Oog op Morgen
Het Oog brengt een overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en het betere journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door mooie muziek.
Todos los episodios
100 episodios
Met vandaag: Was ontmoeting tussen Trump en Poetin historisch of een blamage? | Wat staat DENK te wachten na de breuk met Stephan van Baarle? | Helpt een krokodil om met kinderen over eetstoornissen te praten? | De muziek van de Dominicaanse Republiek: Bachata | Presentatie: Elisabeth Steinz.

Wat doen Nederlandse dierentuinen als er teveel dieren zijn? Felle kritiek op het plan van Israël om Gaza-stad in te nemen. Japan capituleerde precies 80 jaar geleden. Muziek uit de Amerikaanse staat Louisiana

Met vandaag: Wat bespreken Poetin en Trump in Alaska? | Wat zou een staakt-het-vuren voor Oekraïne betekenen? | Wat is het idee achter de dekoloniale herdenking? | 50 jaar na de arrestatie van seriemoordenaar Ted Bundy | Presentatie: Lucella Carasso.

Met vandaag: Welke kansen ziet Robert Serry voor Oekraïne? | Waar ga je naartoe op vakantie als gay gezin? | Hoe werkt het Japanse kampsyndroom door? | Wat heeft de jongste lichting parlementariërs opgestoken? | Presentatie: Sheila Sitalsing.

Met vandaag: De kansen op een staakt-het-vuren voor Rusland en Oekraïne | Listeriabacterie steekt de kop op | De muziek van Indonesië: Gamelan | 80 jaar na de Japanse overgave in Tweede Wereldoorlog | Files op de Mount Everest: welke berg is ook leuk? | Presentatie: Marcia Luyten

Rated 4.7 in the App Store
Empieza 7 días de prueba
$99 / mes después de la prueba.Cancela cuando quieras.
Podcasts exclusivos
Sin anuncios
Podcast gratuitos
Audiolibros
20 horas / mes