De das - podcast

De das

% vindt/vinden dit leuk

De Das is het sterke thrillerdebuut van het nieuwe Zweeds talent Fredrik Persson Winter. Een filmisch geschreven pageturner voor de liefhebbers van Max Seeck en Lars Kepler.

Luister onbeperkt naar  podcasts en luisterboeken

Luister 30 dagen gratis

Podcasts en luisterboeken in een app

Na de proefperiode €4,99 p/m


30 dagen gratis, daarna € 4,99 per maand. Altijd opzegbaar.

Betaal met iDEAL of creditcard

Nieuwste afleveringen

Alles tonen