Podcast Hoogbegaafd en Liefdespijn

Podcast Hoogbegaafd en Liefdespijn

Podcast von Suzette Lemmers

Als hoogbegaafde wil je vaak rationeel dingen oplossen. Kan dat ook met liefdespijn? Mijn naam is Suzette Lemmers van www.JustChange.life en ga samen met mij op speurtocht naar antwoorden op vragen zoals 'is de bedrading van hoogbegaafden anders, waardoor je liefdespijn heftiger ervaart'? Deze podcast is voor de nieuwsgierige hoogbegaafde die alles wil weten over hoogbegaafdheid en liefdespijn en de dingen die hiermee kunnen samenhangen, zoals hooggevoeligheid, narcisme en trauma. Iedere week kun je of een interview of een solo-aflevering verwachten. Hierin praat ik met coaches, ervaringsdeskundigen, psychologen of geef ik je tips hoe jij als hoogbegaafde met jouw liefdespijn om kunt gaan, zodat er weer liefde in jouw leven kan gaan stromen.Kijk voor meer informatie op www.JustChange.life  of mail naar suzette.lemmers@gmail.com

Kostenlos testen für 30 Tage

4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.

Gratis testen

Alle Folgen

27 Folgen
episode #5.4 Narcisme: Wie is een makkelijke prooi en hoe manipulatief zijn vrouwelijke verborgen narcisten. Interview met Nelly de Keye. artwork
#5.4 Narcisme: Wie is een makkelijke prooi en hoe manipulatief zijn vrouwelijke verborgen narcisten. Interview met Nelly de Keye.

Vandaag een diepgaand interview met Nelly de Keye, auteur en narcismecoach in België, over verborgen narcisme. Nelly geeft aan wat narcisme inhoudt. Wat is gevoel en emotie in relatie tot een narcist? Wat zie je aan de buitenkant, het masker en wat speelt er eigenlijk aan de binnenkant? Heeft jeugdtrauma invloed op het ontwikkelen van narcisme? We praten over de verschillen tussen een open en verborgen narcist. En hoe veel manipulatiever, geniepiger het is om met een verborgen vrouwelijke narcist in een (liefdes)relatie te zitten. Welke mensen hebben een grote aantrekkingskracht, de prooi, voor narcisten? Op haar website [https://narcismecoach.be] kun je meer over Nelly te weten komen en over haar boek 'Narcisme' [https://narcismecoach.be/boek/]. Wil je kans maken op het gesigneerde boek van Nelly met een persoonlijke boodschap, stuur mij een mail naar info@justchange.life [info@justchange.life]. Op 1 september zal ik bekend maken wie het boek heeft gewonnen.

13. Aug. 2021 - 1 h 28 min
episode #5.3 Welke weerstand kom je tegen in het gebruik van de term hoogbegaafdheid? Interview met Riejanneke Spruijt. artwork
#5.3 Welke weerstand kom je tegen in het gebruik van de term hoogbegaafdheid? Interview met Riejanneke Spruijt.

Vandaag een prachtig interview met Riejanneke Spruijt van Hora est coaching & training. Riejanneke stipt belangrijke punten aan over hoogbegaafdheid en wat voor herkenbaar gedrag je bij je kinderen ziet. Het niet veilig voelen op school en steeds maar blijven aanpassen. Het keerpunt waarop ze zich niet meer ging aanpassen en naar haar zelf ging luisteren. Ze vertelt over het pad van ondernemerschap en wat dat haar gebracht heeft. En wat het teweeg brengt als je de term hoogbegaafdheid gebruikt in je omgeving en hoe zou dit een geaccepteerde term kunnen worden. Ook spreken we over het verband tussen hoogbegaafdheid, hoog sensitiviteit en trauma en narcisme. Op haar website https://hora-est-coaching.nl/wie-ben-ik [https://hora-est-coaching.nl/wie-ben-ik]kun je meer over Riejanneke lezen.

23. Juli 2021 - 56 min
episode #5.2 Creatieve generalisten en HB, zijn er verschillen? Interview met Silvia Derom artwork
#5.2 Creatieve generalisten en HB, zijn er verschillen? Interview met Silvia Derom

Ik spreek met Silvia Derom, onder andere professioneel coach voor creatieve generalisten en auteur, over de overeenkomsten en verschillen tussen creatieve generalisten, polymaths en hoogbegaafden. Welke type creatieve generalisten zijn er? Hoe combineer je zoveel interesses? Silvia vertelt over de totstandkoming van haar boek 'Paradoxaal coachen', welke ze samen met Ivo Brughmans heeft geschreven. Openhartig vertelt ze over de oude pijnen die een grote rol hebben gespeeld in haar relatie. En mooie tips over dat je als hoogbegaafde fouten moet leren maken. Wil je meer over Silvia lezen, kijk dan op een van haar websites creatievegeneralist.be [https://creatievegeneralist.be/] of paradoxaalcoachen.com/ [https://paradoxaalcoachen.com/]

09. Juli 2021 - 47 min
episode #5.1 Liefdesverdriet, interview met liefdesverdrietpsycholoog Hester Schaart artwork
#5.1 Liefdesverdriet, interview met liefdesverdrietpsycholoog Hester Schaart

Liefdesverdriet. Iedereen heeft er weleens mee te maken gehad. Vandaag spit ik met liefdesverdrietpsycholoog Hester Schaart dit veel omvattende onderwerp uit. Hoe ziek kun je worden van liefdesverdriet? Is er een tijd aan te geven hoelang het duurt? Hoe kan de omgeving het beste reageren? Hoe werkt liefdesverdriet bij hoogbegaafden en hoog senstitieven? Je kunt meer over Hester lezen op [https://liefdesverdrietpsycholoog.nl]https://liefdesverdrietpsycholoog.nl [https://liefdesverdrietpsycholoog.nl] Heb jij een prangende vraag of onderwerp voor een volgend interview met Hester, mail je vraag of onderwerp naar mailto.info@justchange.life [mailto.info@justchange.life] Laat me ook weten wat je van deze aflevering vond, ben heel benieuwd.

25. Juni 2021 - 59 min
episode #4.7 Special Week vd HSP: Zijn HSPers een aantrekkelijke prooi voor narcisten? artwork
#4.7 Special Week vd HSP: Zijn HSPers een aantrekkelijke prooi voor narcisten?

Vanwege de week van de HSP iedere dag 7 inspirerende afleveringen over hoog sensitiviteit en hoogbegaafdheid. Met onder andere HSP/HB coaches en therapeuten die vertellen over hun eigen struggels in het ontdekken van hun eigen hoog sensitiviteit en begaafdheid.En speciaal voor de week van de HSP geven ze gratis iets waardevols weg. Hoe je daaraan komt? Luister naar de speciale podcastreeks ‘Hoog sensitiviteit’. De afgelopen 4 maanden dat ik deze podcast maak, heb ik veel HSP/Hbers gesproken en is het heel opvallend dat zij of in een narcistische relatie hebben gezeten of dat zij een narcistische ouder hebben. Of iemand uit hun nabije omgeving kennen die dit heeft meegemaakt of er nog midden inzit. En dit is ook mijn verhaal.

20. Juni 2021 - 13 min
Der neue Look und die “Trailer” sind euch verdammt gut gelungen! Die bisher beste Version eurer App 🎉 Und ich bin schon von Anfang an dabei 😉 Weiter so 👍
Eine wahnsinnig große, vielfältige Auswahl toller Hörbücher, Autobiographien und lustiger Reisegeschichten. Ein absolutes Muss auf der Arbeit und in unserem Urlaub am Strand nicht wegzudenken... für uns eine feine Bereicherung
Spannende Hörspiele und gute Podcasts aus Eigenproduktion, sowie große Auswahl. Die App ist übersichtlich und gut gestaltet. Der Preis ist fair.

Kostenlos testen für 30 Tage

4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.

Exklusive Podcasts

Werbefrei

Alle frei verfügbaren Podcasts

Hörbücher

20 Stunden / Monat

Gratis testen

Nur bei Podimo

Beliebte Hörbücher