Billede af showet Podcast 'Het Complete Plaatje'

Podcast 'Het Complete Plaatje'

Podcast af Chantal Coomans

nederlandsk

Business

Begrænset tilbud

1 måned kun 9 kr.

Derefter 99 kr. / månedOpsig når som helst.

  • 20 lydbogstimer pr. måned
  • Podcasts kun på Podimo
  • Gratis podcasts
Kom i gang

Læs mere Podcast 'Het Complete Plaatje'

Werk hebben dat voldoening geeft, lekker genieten van je leven, je huis en de mensen om je heen én vol zelfvertrouwen achter je keuzes staan. Om dit te kunnen bereiken, is het cruciaal dat je hoofd (je mindset), je hart (je missie en gevoel) en je huis (ondersteunende woon- en werkomgeving) op één lijn liggen en dus kloppen bij elkaar.In de podcast ‘Het Complete Plaatje’ ontdek je hoe ook jij dit voor elkaar krijgt. Niet door keihard te werken voor dat perfecte plaatje, maar door bewust te kiezen voor het leven dat jou energie, voldoening en (werk)geluk geeft.

Alle episoder

51 episoder

episode #50 Je bereidheid om te leren bepaalt alles cover

#50 Je bereidheid om te leren bepaalt alles

De bepalende factor voor groei en beweging is jouw bereidheid om in actie te komen. Ben jij bereid om je open te stellen? Om te leren en proberen? En weet je ook waar naartoe? In mijn trainingen en coachtrajecten zie ik het steeds weer: de openheid en ‘growth mindset’ zijn belangrijker dan jaren ervaring, kennis en kunde. Het verschil tussen vast zitten en echte beweging zit niet in je kunnen, het zit in je bereidheid. Helemaal passend bij de energie van de zomer. Van inzicht naar actie! Deed deze aflevering wat met je? Werd je getriggerd door iets wat Chantal heeft gezegd? Of heb jij een vraag, een suggestie voor een thema of wil je graag een keer bij Chantal aanschuiven in de aflevering? Laat het dan vooral even weten via contact@chantalcoomans.nl [contact@chantalcoomans.nl]. Nieuwsgierig naar meer? Wil jij ook stoppen met het nastreven van het perfecte plaatje dat eigenlijk helemaal niet bij je past? Spreekt het je aan om ook jouw plaatje compleet te maken en zo iedere dag rust, energie en voldoening te ervaren? Ontdek in een persoonlijk gesprek met Chantal Coomans hoe dit voor jou zou kunnen werken. Vraag hier een matchgesprek aan [https://calendly.com/chantal-coomans/matchgesprek].

29. juni 2026 - 20 min
episode #49 Wat je ziet, beïnvloedt je cover

#49 Wat je ziet, beïnvloedt je

In deze aflevering neemt Chantal je mee in haar eigen gedachten rondom groei, perfectionisme en tevredenheid. Eerlijk en herkenbaar. Ben jij iemand die altijd ziet wat er nóg niet is? Of iemand die zichzelf voorbijloopt om het anderen naar de zin te maken? In deze aflevering van de podcast gaan we dieper in op perfectionisme, pleasen en de kracht van een andere focus. Op jezelf én in je werk. Hoe een drukke agenda je kan confronteren met wat je écht nodig hebt. Het verschil tussen focussen op wat er niet is versus wat er al wel is. Met welke bril kijk jij naar je jaar, je werk en jezelf? Deed deze aflevering wat met je? Werd je getriggerd door iets wat Chantal heeft gezegd? Of heb jij een vraag, een suggestie voor een thema of wil je graag een keer bij Chantal aanschuiven in de aflevering? Laat het dan vooral even weten via contact@chantalcoomans.nl [contact@chantalcoomans.nl]. Nieuwsgierig naar meer? Wil jij ook stoppen met het nastreven van het perfecte plaatje dat eigenlijk helemaal niet bij je past? Spreekt het je aan om ook jouw plaatje compleet te maken en zo iedere dag rust, energie en voldoening te ervaren? Ontdek in een persoonlijk gesprek met Chantal Coomans hoe dit voor jou zou kunnen werken. Vraag hier een matchgesprek aan [https://calendly.com/chantal-coomans/matchgesprek].

8. juni 2026 - 20 min
episode #48 Satisficing; stop met het zoeken naar de perfecte keuze cover

#48 Satisficing; stop met het zoeken naar de perfecte keuze

Ken je het bewezen psychologisch mechanisme dat keuzestress kan oplossen? De naam is: satisficing. De econoom en psycholoog Herbert Simon introduceerde deze term al in 1956. Het is een combi van satisfy en suffice. Zijn inzicht: we hoeven niet de perfecte keuze te maken. We hoeven alleen maar de eerste, beste, goede optie te kiezen. Eentje die voldoet aan onze belangrijkste criteria. Wat ben jij: * Een maximizer: wil altijd de beste optie, vergelijkt eindeloos, en is achteraf nog steeds niet écht tevreden * Of een satisficer: kiest zodra iets goed genoeg is, met meer geluk, rust en minder stress tot gevolg Meer keuze hebben, leidt dus niet per definitie tot meer geluk. Het kan ook zorgen voor beslissingsmoeheid. Dit geldt voor de keuze uit 24 potten jam, maar net zo goed voor vakantiebestemmingen en loopbaankeuzes. 📖 The Paradox of Choice [https://www.bol.com/nl/nl/f/the-paradox-of-choice/30078408/] - Barry Schwartz Deed deze aflevering wat met je? Werd je getriggerd door iets wat Chantal heeft gezegd? Of heb jij een vraag, een suggestie voor een thema of wil je graag een keer bij Chantal aanschuiven in de aflevering? Laat het dan vooral even weten via contact@chantalcoomans.nl [contact@chantalcoomans.nl]. Nieuwsgierig naar meer? Wil jij ook stoppen met het nastreven van het perfecte plaatje dat eigenlijk helemaal niet bij je past? Spreekt het je aan om ook jouw plaatje compleet te maken en zo iedere dag rust, energie en voldoening te ervaren? Ontdek in een persoonlijk gesprek met Chantal Coomans hoe dit voor jou zou kunnen werken. Vraag hier een matchgesprek aan [https://calendly.com/chantal-coomans/matchgesprek].

18. maj 2026 - 28 min
episode #47 45 kaarsjes uitblazen en wat daarvan te leren valt cover

#47 45 kaarsjes uitblazen en wat daarvan te leren valt

Op 16 april ben ik 45 jaar oud geworden! In deze aflevering neem ik je mee in overtuigingen over leeftijd, de maatschappelijke norm, met empathie kijken naar jezelf én een concrete oefening over jouw ‘perfectly written novel'. Ga zelf aan de slag met deze vragen en vanuit de overtuiging dat jouw leven perfect is verlopen om je te brengen waar je nu bent. Deel je leven in in hoofdstukken en stel jezelf de vragen: * Wat waren de hoogtepunten? * Wat waren de dieptepunten? * Wat heeft me geraakt en gevormd? * Wat heb ik ervan geleerd? Over mezelf? Anderen? * Welke (negatieve) overtuiging is hier gevormd? * Wat is hét geschenk dat ik mee heb genomen? Om te eindigen met je toekomstige hoofdstuk. Veel inzichten en acties gewenst! Deed deze aflevering wat met je? Werd je getriggerd door iets wat Chantal heeft gezegd? Of heb jij een vraag, een suggestie voor een thema of wil je graag een keer bij Chantal aanschuiven in de aflevering? Laat het dan vooral even weten via contact@chantalcoomans.nl [contact@chantalcoomans.nl]. Nieuwsgierig naar meer? Wil jij ook stoppen met het nastreven van het perfecte plaatje dat eigenlijk helemaal niet bij je past? Spreekt het je aan om ook jouw plaatje compleet te maken en zo iedere dag rust, energie en voldoening te ervaren? Ontdek in een persoonlijk gesprek met Chantal Coomans hoe dit voor jou zou kunnen werken. Vraag hier een matchgesprek aan [https://calendly.com/chantal-coomans/matchgesprek].

26. apr. 2026 - 23 min
episode #46 De brug tussen DISC en Positive Intelligence cover

#46 De brug tussen DISC en Positive Intelligence

In deze aflevering ontdek je hoe DISC en Positive Intelligence elkaar versterken. Waar DISC laat zien wat je doet, onthult PQ waarom je zo reageert, vooral onder druk. Een interessante combinatie die de laatste weken veel in gesprekken en in het hoofd van Chantal oppoppen. Hoe kun jij impact maken door een aanpassing in je gedrag. Met een focus op van ‘blauw gedrag’ (feiten, 100% goed, details, perfectionistisch) naar ‘rood gedrag’ (snel, resultaat, actie, keuzes maken). Een praktische, herkenbare aflevering voor iedereen die zichzelf of zijn team beter wil begrijpen. En een uitnodiging om erover door te praten met wie hier nu klaar voor is. 🌐 Positive Intelligence [https://www.positiveintelligence.com/] – Shirzad Chamine Deed deze aflevering wat met je? Werd je getriggerd door iets wat Chantal heeft gezegd? Of heb jij een vraag, een suggestie voor een thema of wil je graag een keer bij Chantal aanschuiven in de aflevering? Laat het dan vooral even weten via contact@chantalcoomans.nl [contact@chantalcoomans.nl]. Nieuwsgierig naar meer? Wil jij ook stoppen met het nastreven van het perfecte plaatje dat eigenlijk helemaal niet bij je past? Spreekt het je aan om ook jouw plaatje compleet te maken en zo iedere dag rust, energie en voldoening te ervaren? Ontdek in een persoonlijk gesprek met Chantal Coomans hoe dit voor jou zou kunnen werken. Vraag hier een matchgesprek aan [https://calendly.com/chantal-coomans/matchgesprek].

6. apr. 2026 - 22 min
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
Rigtig god tjeneste med gode eksklusive podcasts og derudover et kæmpe udvalg af podcasts og lydbøger. Kan varmt anbefales, om ikke andet så udelukkende pga Dårligdommerne, Klovn podcast, Hakkedrengene og Han duo 😁 👍
Podimo er blevet uundværlig! Til lange bilture, hverdagen, rengøringen og i det hele taget, når man trænger til lidt adspredelse.

Vælg dit abonnement

Mest populære

Begrænset tilbud

Premium

20 timers lydbøger

  • Podcasts kun på Podimo

  • Ingen reklamer i podcasts fra Podimo

  • Opsig når som helst

1 måned kun 9 kr.
Derefter 99 kr. / måned

Kom i gang

Premium Plus

100 timers lydbøger

  • Podcasts kun på Podimo

  • Ingen reklamer i podcasts fra Podimo

  • Opsig når som helst

Prøv gratis i 30 dage
Derefter 129 kr. / måned

Prøv gratis

Kun på Podimo

Populære lydbøger

Ofte stillede spørgsmål

Flere spørgsmål og svar
Kom i gang

1 måned kun 9 kr. Derefter 99 kr. / måned. Opsig når som helst.