
En Fars Kamp
Podcast de En fars kamp
Kan det virkelig passe af mænd ikke har samme rettigheder som kvinder når det omhandler sager i FRH?? (Familieretshuset). Fædre der bliver beskyldt for alverdens forfærdelige ting. Fædre der kæmper en kamp mod ekskonen og systemet for at vedligeholde kontakten til ens eget kød og blod. Det er nogen af de ting jeg dykker ned i med podcasten ”En fars kamp”. – Mit navn er Michael Sommer og jeg tager dig med ind i en verden, hvor kun fantasien sætter grænser.
Disfruta 30 días gratis
9,99 € / mes después de la prueba.Cancela cuando quieras.
Todos los episodios
2 episodios
Maiken har flere gange været på krisecenter og fortæller her i afsnittet om hendes opfattelse af krisecenteret i sin helhed og hvordan det kan bruges til noget det ikke skal bruges til.

”Det den værste sag jeg har oplevet i de 16 år jeg har været dommer” Sådan siger den dommer der har sagen med Alex og hans ekskone. I dette afsnit vil Alex fortælle om kampen mellem ham og hans ekskone – Dette er et afsnit som virkelig sætter gang i følelserne – Rigtig god lytter.
Disfruta 30 días gratis
9,99 € / mes después de la prueba.Cancela cuando quieras.
Podcasts exclusivos
Sin anuncios
Podcast gratuitos
Audiolibros
100 horas / mes