
Höre Haren Doet Update
Podcast von Haren Doet
In verband met het coronavirus is de radioprogrammering van OOG Radio grotendeels geschrapt. Haren Doet maakt voorlopig wekelijks de Haren Doet Update met nieuws, gebeurtenissen en gasten uit de Harense actualiteit. Iedere zaterdag om 11:00 uur een nieuwe aflevering.
Kostenlos testen für 30 Tage
4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.
Alle Folgen
2 Folgen
Vanwege het tijdelijk stopzetten van de radioprogrammering van OOG maken wij nu de Haren Doet Update, een podcast met de laatste nieuwtjes en actualiteiten uit Haren en omgeving. In deze aflevering praat Kevin bij met Heleanne en praat hij met Jan Broekman over zijn spareribactie voor De Pub, Jochem de Josseling de Jong van de bezorgdienst die is opgezet in Haren vanwege het coronavirus, de voorzitster van Plaatselijk Belang Glimmen over de huidige situatie daar in het dorp en Cato van der Vlugt, één van de bewoners van de Meerweg, zij verstuurden hartepost aan De Dilgt. Blijf ook op de hoogte via onze Facebook [www.facebook.com/groups/harendoet] en Instagram [www.instagram.com/harendoet] en lees het laatste nieuws de hele week bij OOG [www.oogtv.nl].

Omdat de radioprogrammering van OOG Radio grotendeels stilligt vanwege het coronavirus werken we als Haren Doet thuis. Op de radio zijn we dus niet te horen, maar we maken een Update. Hierin houden we het nieuws en de achtergronden in en om Haren in de gaten tijdens deze bijzondere periode. Kevin van der Laan praat in deze Update zoals wekelijks eerst met sidekick Heleanne Prins en verder ook nog met Saskia Buring van Dansschool Etudes, Haren de Krant-journalist Hein Bloemink, sportcoach Bas Veldman en Tonny Bruns, eigenaar van cafetaria Restoria aan het Anjerplein.
Kostenlos testen für 30 Tage
4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.
Exklusive Podcasts
Werbefrei
Alle frei verfügbaren Podcasts
Hörbücher
20 Stunden / Monat