De Telekids Generatie

De Telekids Generatie

Podcast von Elger

Het is twintig jaar geleden dat Telekids stopte. Op 2 oktober 1999 presenteerden Carlo Boszhard en Irene Moors de laatste aflevering van het populaire programma, dat in totaal tien jaar werd uitgezonden. Een complete generatie groeide ermee op. Maar wat is de impact van Telekids op die generatie? Elger van der Wel zoekt het uit in de podcast De Telekids Generatie. Elke twee weken verschijnt er een nieuwe aflevering. See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Kostenlos testen für 30 Tage

4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.

Gratis testen

Alle Folgen

14 Folgen
episode Aflevering 12: Nog 3, 2, 1... artwork
Aflevering 12: Nog 3, 2, 1...

Telekids, gepresenteerd door Irene Moors en Carlo Boszhard was te zien op RTL 4 van 2 oktober 1989 tot en met 2 oktober 2 oktober 1999. Wat is de impact van Telekids op de generatie die opgroeide in de jaren '90? Na precies tien jaar besloten Carlo & Irene te stoppen met Telekids. Op het hoogtepunt. Hoe gingen de kijkers van toen daarmee om? Hoe was het afscheid voor Carlo & Irene zelf? En zou je anno 2020 nog zo'n programma als Telekids komen maken? Nog één keer komt iedereen die je in deze podcast hebt gehoord aan het woord. Gasten: Carlo Boszhard, Irene Moors, Daphny Muriloff, Ben Prins, Diederik Jekel, Jordy van Eijndhoven, Kai Merckx., Mattie Valk & Rob Janssen. De fragmenten die te horen zijn in deze podcast zijn afkomstig van RTL 4. ===== Instagram:http://instagram.com/telekidsgeneratie [http://instagram.com/telekidsgeneratie] Twitter:http://twitter.com/telekidspodcast [http://twitter.com/telekidspodcast] In het maken van De Telekids Generatie is ontzettend veel tijd en liefde gaan zitten. Ik ben er al sinds de zomer van 2019 mee bezig! Daar komt nog bij dat het maken van een podcast geld kost: apparatuur, software, hosting, muziekrechten etc. Daarom wil ik je vragen om, als je het een leuke podcast vindt, mij financieel te steunen. Dat geeft met de mogelijkheid om ook in de toekomst dit soort projecten te starten. Dat kan via Petje.af:http://petje.af/telekidsgeneratie [http://petje.af/telekidsgeneratie] See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for privacy and opt-out information.

16. Mai 2020 - 38 min
episode Aflevering 11: Naar de zon artwork
Aflevering 11: Naar de zon

Telekids, gepresenteerd door Irene Moors en Carlo Boszhard was te zien op RTL 4 van 2 oktober 1989 tot en met 2 oktober 2 oktober 1999. Wat is de impact van Telekids op de generatie die opgroeide in de jaren '90? In de zomervakantie, wanneer alle tv-zenders in de herhaalmodus gingen, was Telekids er gewoon iedere zaterdagochtend. Niet live vanuit de studio, maar met speciale zomeruitzendingen. Zo maakten Carlo & Irene een aantal jaar achter elkaar een film op een vakantiebestemming. Waar kwam dat idee vandaan? Wie bedacht de scripts? En wat vonden de kijkers zo leuk aan de films? Je hoort van De Buurvrouw, Carlo & Irene en uiteraard van De Telekids Generatie. Gasten: Daphny Muriloff, Carlo Boszhard, Irene Moors, Ben Prins, Rob Janssen & Kai Merckx De fragmenten die te horen zijn in deze podcast zijn afkomstig van RTL 4. ===== Instagram: http://instagram.com/telekidsgeneratie [http://instagram.com/telekidsgeneratie] Twitter: http://twitter.com/telekidspodcast [http://twitter.com/telekidspodcast] In het maken van De Telekids Generatie is ontzettend veel tijd en liefde gaan zitten. Ik ben er al sinds de zomer van 2019 mee bezig! Daar komt nog bij dat het maken van een podcast geld kost: apparatuur, software, hosting, muziekrechten etc. Daarom wil ik je vragen om, als je het een leuke podcast vindt, mij financieel te steunen. Dat geeft met de mogelijkheid om nog meer tijd in het maken van De Telekids Generatie te stoppen en maakt het voor mij mogelijk om ook in de toekomst dit soort projecten te starten. Dat kan via Petje.af: http://petje.af/telekidsgeneratie [http://petje.af/telekidsgeneratie] See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for privacy and opt-out information.

02. Mai 2020 - 33 min
episode Aflevering 10: Een Zure Bom artwork
Aflevering 10: Een Zure Bom

Telekids, gepresenteerd door Irene Moors en Carlo Boszhard was te zien op RTL 4 van 2 oktober 1989 tot en met 2 oktober 2 oktober 1999. Wat is de impact van Telekids op de generatie die opgroeide in de jaren '90? Pittige Tijden was by far het populairste onderdeel van Telekids. Niet alleen kinderen, maar ook jongeren en volwassenen keken massaal naar deze persiflage op Goede Tijden, Slecht Tijden. Hoe is Pittige Tijden ontstaan? Wat maakte het zo goed? En wat zijn de meest iconische momenten uit de serie? Je hoort van De Buurvrouw, Carlo & Irene, maar ook van een aantal leden van De Telekids Generatie. Gasten: Daphny Muriloff, Carlo Boszhard, Irene Moors, Jordy van Eijndhoven, Ben Prins, Diederik Jekel & Kai Merckx De fragmenten die te horen zijn in deze podcast zijn afkomstig van RTL 4. ===== Instagram: http://instagram.com/telekidsgeneratie [http://instagram.com/telekidsgeneratie] Twitter: http://twitter.com/telekidspodcast [http://twitter.com/telekidspodcast] In het maken van De Telekids Generatie is ontzettend veel tijd en liefde gaan zitten. Ik ben er al sinds de zomer van 2019 mee bezig! Daar komt nog bij dat het maken van een podcast geld kost: apparatuur, software, hosting, muziekrechten etc. Daarom wil ik je vragen om, als je het een leuke podcast vindt, mij financieel te steunen. Dat geeft met de mogelijkheid om nog meer tijd in het maken van De Telekids Generatie te stoppen en maakt het voor mij mogelijk om ook in de toekomst dit soort projecten te starten. Dat kan via Petje.af: http://petje.af/telekidsgeneratie [http://petje.af/telekidsgeneratie] See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for privacy and opt-out information.

18. Apr. 2020 - 36 min
episode Aflevering 9: Gladiatoren artwork
Aflevering 9: Gladiatoren

Telekids, gepresenteerd door Irene Moors en Carlo Boszhard was te zien op RTL 4 van 2 oktober 1989 tot en met 2 oktober 2 oktober 1999. Wat is de impact van Telekids op de generatie die opgroeide in de jaren '90? De Mega Blubber Power Race, De Vliegende Ouwe Taart en Harry de Hengst. Telekids was geen Telekids zonder de diverse spelletjes. Waarom was het voor de kijkers zo spannend en hoe werden ze bedacht? Je hoort van onder meer van Telekids-kijker Diederik Jekel en van Carlo. Gasten: Diederik Jekel, Carlo Boszhard, Jordy van Eijndhoven, Ben Prins & Rob Janssen De fragmenten die te horen zijn in deze podcast zijn afkomstig van RTL 4. ===== Instagram: http://instagram.com/telekidsgeneratie [http://instagram.com/telekidsgeneratie] Twitter: http://twitter.com/telekidspodcast [http://twitter.com/telekidspodcast] In het maken van De Telekids Generatie is ontzettend veel tijd en liefde gaan zitten. Ik ben er al sinds de zomer van 2019 mee bezig! Daar komt nog bij dat het maken van een podcast geld kost: apparatuur, software, hosting, muziekrechten etc. Daarom wil ik je vragen om, als je het een leuke podcast vindt, mij financieel te steunen. Dat geeft met de mogelijkheid om nog meer tijd in het maken van De Telekids Generatie te stoppen en maakt het voor mij mogelijk om ook in de toekomst dit soort projecten te starten. Dat kan via Petje.af: http://petje.af/telekidsgeneratie [http://petje.af/telekidsgeneratie] See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for privacy and opt-out information.

04. Apr. 2020 - 29 min
episode Aflevering 8: Carlo & Muziek artwork
Aflevering 8: Carlo & Muziek

Telekids, gepresenteerd door Irene Moors en Carlo Boszhard was te zien op RTL 4 van 2 oktober 1989 tot en met 2 oktober 2 oktober 1999. Wat is de impact van Telekids op de generatie die opgroeide in de jaren '90? De impact van de tunes en muziek van Telekids is misschien nog wel het grootst. In de vorige aflevering ging het al over de muziek va Telekids, maar daar zijn we nog niet mee klaar. Hoe maakte Carlo de tunes en liedjes voor Telekids? En door wie of wat werd hij geïnspireerd? Hij vertelt er uitgebreid over. Gasten: Carlo Boszhard. De fragmenten die te horen zijn in deze podcast zijn afkomstig van RTL 4. ===== Instagram: http://instagram.com/telekidsgeneratie [http://instagram.com/telekidsgeneratie] Twitter: http://twitter.com/telekidspodcast [http://twitter.com/telekidspodcast] In het maken van De Telekids Generatie is ontzettend veel tijd en liefde gaan zitten. Ik ben er al sinds de zomer van 2019 mee bezig! Daar komt nog bij dat het maken van een podcast geld kost: apparatuur, software, hosting, muziekrechten etc. Daarom wil ik je vragen om, als je het een leuke podcast vindt, mij financieel te steunen. Dat geeft met de mogelijkheid om nog meer tijd in het maken van De Telekids Generatie te stoppen en maakt het voor mij mogelijk om ook in de toekomst dit soort projecten te starten. Dat kan via Petje.af: http://petje.af/telekidsgeneratie [http://petje.af/telekidsgeneratie] See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for privacy and opt-out information.

21. März 2020 - 28 min
Der neue Look und die “Trailer” sind euch verdammt gut gelungen! Die bisher beste Version eurer App 🎉 Und ich bin schon von Anfang an dabei 😉 Weiter so 👍
Eine wahnsinnig große, vielfältige Auswahl toller Hörbücher, Autobiographien und lustiger Reisegeschichten. Ein absolutes Muss auf der Arbeit und in unserem Urlaub am Strand nicht wegzudenken... für uns eine feine Bereicherung
Spannende Hörspiele und gute Podcasts aus Eigenproduktion, sowie große Auswahl. Die App ist übersichtlich und gut gestaltet. Der Preis ist fair.

Kostenlos testen für 30 Tage

4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.

Exklusive Podcasts

Werbefrei

Alle frei verfügbaren Podcasts

Hörbücher

20 Stunden / Monat

Gratis testen

Nur bei Podimo

Beliebte Hörbücher