Take A Preek

Take A Preek

Podcast von Take A Preek

Take a preek is jouw break, waarin je even inspiratie kunt opdoen. Dominee Otto Grevink neemt jou mee door een Bijbelverhaal en legt uit wat het kan betekenen voor jou. Elke dinsdag en vrijdag jouw eigen break met een nieuwe preek.

Kostenlos testen für 30 Tage

4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.

Gratis testen

Alle Folgen

15 Folgen
episode #15 Waarom de meeste mensen deugen, ook in de Bijbel artwork
#15 Waarom de meeste mensen deugen, ook in de Bijbel

Rutger Bregman schreef het boek 'De meeste mensen deugen'. Is dat volgens de Bijbel ook zo? De Bijbel heeft een positief mensbeeld, zo blijkt. En Jezus, die door Bregman vaak wordt aangehaald aan het einde van zijn boek, geeft een voorbeeld wat dat dan betekent.

16. Sept. 2020 - 20 min
episode #14 Zou God niet eens een keer opnieuw willen beginnen met de mens? #Noach artwork
#14 Zou God niet eens een keer opnieuw willen beginnen met de mens? #Noach

Als je om je heen kijkt en ziet hoe mensen er af en toe een puinhoop van kunnen maken, dan kun je je toch voorstellen dat God er een keer spijt van zou hebben dat Hij de mens gemaakt heeft, en dat hij met de mens opnieuw zou willen beginnen? Het verhaal van Noach vertelt waarom Hij dat (niet) doet.

10. Sept. 2020 - 17 min
episode #13 Wat moet je denken van het verhaal van Adam en Eva? artwork
#13 Wat moet je denken van het verhaal van Adam en Eva?

Het verhaal van Adam en Eva gaat over die boom van kennis van goed en kwaad waar ze niet van mogen eten. Wat gebeurt daar eigenlijk, en vooral: wat moet je ervan denken?

05. Sept. 2020 - 18 min
episode #12 Hoe voorkom je dat hoop uitgestelde teleurstelling wordt? artwork
#12 Hoe voorkom je dat hoop uitgestelde teleurstelling wordt?

Hoop doet leven, zegt de optimist. Hoop is uitgestelde teleurstelling, zegt de pessimist. Hoe kun je hopen zonder dat je teleurgesteld wordt? Waar kun je dan op hopen?

01. Juli 2020 - 15 min
episode #11 Laat elkaar leven (Jakobus - slot) artwork
#11 Laat elkaar leven (Jakobus - slot)

Het valt Jakobus op dat we veel over elkaar oordelen en daardoor elkaar niet laten leven. Jakobus gaat in gesprek en ontdekt wat het mensbeeld is van de mensen aan wie hij schrijft, mensen die nog verrassend veel op ons lijken.

26. Juni 2020 - 20 min
Der neue Look und die “Trailer” sind euch verdammt gut gelungen! Die bisher beste Version eurer App 🎉 Und ich bin schon von Anfang an dabei 😉 Weiter so 👍
Eine wahnsinnig große, vielfältige Auswahl toller Hörbücher, Autobiographien und lustiger Reisegeschichten. Ein absolutes Muss auf der Arbeit und in unserem Urlaub am Strand nicht wegzudenken... für uns eine feine Bereicherung
Spannende Hörspiele und gute Podcasts aus Eigenproduktion, sowie große Auswahl. Die App ist übersichtlich und gut gestaltet. Der Preis ist fair.

Kostenlos testen für 30 Tage

4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.

Podcasts, die es nur bei Podimo gibt

Werbefrei

Alle frei verfügbaren Podcasts

Hörbücher

20 Stunden / Monat

Gratis testen

Nur bei Podimo

Beliebte Hörbücher