
Bijzonder Eigen ~ Doen wat er écht toe doet.
Podcast von Bijzonder Eigen ~ Doen wat er écht toe doet.
Nimm diesen Podcast mit

Mehr als 1 Million Hörer*innen
Du wirst Podimo lieben und damit bist du nicht allein
Mit 4,7 Sternen im App Store bewertet
Alle Folgen
35 Folgen
Ritme-van-de-seizoenen-maart-2025-zonder-meditatie- by Bijzonder Eigen ~ Doen wat er écht toe doet.

Voluit leven in het ritme van de seizoenen. De maand juni en dan in het bijzonder de levensenergie van de langste dag. Hoe we kunnen groeien en ontwikkelen wanneer we ons afstemmen op de autonome levensstroom die creëert en vormt geeft. Laat je in deze opname meenemen naar je beste en mooiste zelf. Waardoor je voluit kunt leven en doen wat er voor jou écht toe doet.

Podcast 29 juni mijn verhaal en in je kracht staan en seizoen by Bijzonder Eigen ~ Doen wat er écht toe doet.

Je kunt de maand januari het beste ervaren in de ademhaling; deze maand is vergelijkbaar met het moment waarop je volledig uitgeademd hebt, de stilte en rust, waarna je vervolgens voelt dat de nieuwe inademing opkomt, zonder dat deze er al werkelijk is. De cyclus het ritme van de seizoenen verbindt ons met het autonome levensproces waarin we telkens hernieuwd worden vanuit de essentie. Laat dit proces door je heen komen, zie welke inspiratie, nieuwe ideeën, verlangens opkomen. Misschien zie je al een duidelijke manier of vorm voor je, misschien is het meer een voelen van de verandering zonder duidelijke vorm. Wees geduldig en heb vertrouwen. Misschien dienen zich nieuwe vormen aan die pijnlijk zijn, beangstigend voor je huidige persoonlijkheid. Kijk of je dan in mildheid bij deze gevoelens aanwezig kunt zijn. rustig doorademend zal de ervaring langzaam loslaten en komt er ruimte om het nieuwe door je heen geboren te laten worden. Als je buiten in de natuur bent breng dan bewust je aandacht naar de noten en zaden die in de grond liggen te rusten en geduldig wachten of ze zullen ontkiemen in de lente.

De winterzonnewende markeert de overgang van maximaal donker naar het licht dat weer terugkeert. Vandaag is de langste nacht, de kortste dag. De komen weken doe je er goed aan om je over te dragen aan je bewustzijn en net wat meer los te komen van het denken, doen, willen van het 'ik'. Want dan krijg je toegang tot je werkelijke potentie. Je bezieling. Je bijzondere eigenheid. Zo maak je ruimte voor het autonome levensproces dat door je heen wil komen. Voorbij aan angst, onzekerheid of frustratie. De stroom die je hebt te volgen en waarin je thuiskomt in jezelf.