
F1 Aan Tafel
Podcast von Grand Prix Radio
Nimm diesen Podcast mit

Mehr als 1 Million Hörer*innen
Du wirst Podimo lieben und damit bist du nicht allein
Mit 4,7 Sternen im App Store bewertet
Alle Folgen
100 Folgen
Max Verstappen is nog niet kansloos voor de wereldtitel dit seizoen, Lewis Hamilton loopt kantoor bij Toto Wolff in en uit en wat gaat Fernando Alonso doen na 2026? Vanuit The Harbour Club in Vinkeveen: • Presentator Toine van Peperstraten • Coureur en Formule 1-analist bij de NOS Jeroen Bleekemolen • Coureur en analist bij Viaplay Sebastiaan Bleekemolen • De meest spraakmakende teambaas Frans Verschuur Disclaimer: Alle gebruik van hetgeen in deze podcast ‘F1 aan Tafel’ wordt opgemerkt is ongeoorloofd zonder expliciete schriftelijke toestemming ter zake verkregen van Grand Prix Radio en met inachtneming van een duidelijke bronvermelding met link. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Max Verstappen en Toto Wolff op Sardinië, wat kunnen we verwachten van de nieuwe teambaas van Red Bull, Laurent Mekies? En je maakt kans op twee tickets voor de Grand Prix van België Vanuit The Harbour Club in Vinkeveen: • Presentator Bas van Veenendaal • Coureur en tweevoudig winnaar van de 24h van Daytona Indy Dontje • Voormalig profwielrenner en onder andere winnaar van Parijs-Roubaix en de Ronde van Vlaanderen Niki Terpstra • De meest besproken teambaas Frans Verschuur Disclaimer: Alle gebruik van hetgeen in deze podcast ‘F1 aan Tafel’ wordt opgemerkt is ongeoorloofd zonder expliciete schriftelijke toestemming ter zake verkregen van Grand Prix Radio en met inachtneming van een duidelijke bronvermelding met link. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

egen gooide roet in het eten voor Max Verstappen. Waarom werd Piastri bestraft voor het remmen onder de Safety Car en George Russell in Canada niet? Na 239 races een podiumplek voor Nico Hulkenberg! En je maakt kans op twee tickets voor de Grand Prix van België. Kortom, genoeg om over te praten en daarom ontvangt Mattie Valk vanuit The Harbour Club in Vinkeveen drie spraakmakende gasten in F1 aan Tafel, de wekelijkse podcast van Grand Prix Radio. Vanuit The Harbour Club in Vinkeveen: • Presentator Mattie Valk • Formule 1-commentator Olav Mol • Radio DJ Rob van Someren • De meest spraakmakende teambaas Frans Verschuur Disclaimer: Alle gebruik van hetgeen in deze podcast ‘F1 aan Tafel’ wordt opgemerkt is ongeoorloofd zonder expliciete schriftelijke toestemming ter zake verkregen van Grand Prix Radio en met inachtneming van een duidelijke bronvermelding met link. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Het rampweekend van Max Verstappen op de Red Bull Ring, toont Lando Norris zijn ware caliber? En je maakt kans op een Oracle Red Bull Portable Speaker. Kortom, genoeg om over te praten en daarom ontvangt Mattie Valk vanuit The Harbour Club in Vinkeveen drie spraakmakende gasten in F1 aan Tafel, de wekelijkse podcast van Grand Prix Radio. Vanuit The Harbour Club in Vinkeveen: • Presentator Mattie Valk • AvroTros dj maar ook kersverse jock bij Grand Prix Radio Marcel de Vries • Formule 1-commentator Olav Mol • Radio DJ Rob van Someren Disclaimer: Alle gebruik van hetgeen in deze podcast ‘F1 aan Tafel’ wordt opgemerkt is ongeoorloofd zonder expliciete schriftelijke toestemming ter zake verkregen van Grand Prix Radio en met inachtneming van een duidelijke bronvermelding met link. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Is Max Verstappen een mindere coureur als hij alleen maar wereldtitels met Red Bull pakt? Hint Valtteri Bottas op een Formule 1-terugkeer? En een race in Zuid-Afrika komt weer een stapje dichterbij. Kortom, genoeg om over te praten en daarom ontvangt Bas van Veenendaal vanuit The Harbour Club in Vinkeveen drie spraakmakende gasten in F1 aan Tafel, de wekelijkse podcast van Grand Prix Radio. Vanuit The Harbour Club in Vinkeveen: • Presentator Bas van Veenendaal • Team Manager bij Van Amersfoort Racing Daniëlle Geel • Coureur en analist & commentator bij Viaplay Sebastiaan Bleekemolen • De enfant terrible van deze podcast Ronald Molendijk Disclaimer: Alle gebruik van hetgeen in deze podcast ‘F1 aan Tafel’ wordt opgemerkt is ongeoorloofd zonder expliciete schriftelijke toestemming ter zake verkregen van Grand Prix Radio en met inachtneming van een duidelijke bronvermelding met link. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.