De Beste Smaak van Nederland

Höre De Beste Smaak van Nederland

Nur bei Podimo

Podcast von Tonny Media, Jan Versteegh en Rámon Verkoeijen

De vriendschap van Jan Versteegh en Rámon Verkoeijen gaat door de maag. Ze schransen, schrokken en kanen erop los, en wij mogen meeluisteren. Gelukkig nemen ze tussen het smakken door ook nog de tijd om heel hard om elkaar te lachen, en te praten over het eten. Over smaak valt namelijk wél te twisten. Zo gaan Jan en Rámon op zoek naar die ene, zalige, allerbeste smaak van Nederland. Honger maar zin in iets nieuws op je bord? Elke donderdag kun je bij Jan en Rámon de gekste dingen proeven, soms zelfs heerlijke. Volg Beste Smaak van Nederland op Instagram: @bestesmaakvannederland Volg Jan Versteegh op Instagram @jan_versteegh en Rámon Verkoeijen @ramon3fm Geproduceerd door Tonny Media. Over de makers: Jan Versteegh is presentator, eerder op BNN evergreens als Spuiten & Slikken en Proefkonijnen, recenter op Lingo en De Bondgenoten op SBS6. Rámon Verkoeijen begon in 2002 als radio-dj bij Omroep Venray. Sindsdien is zijn carrière alleen maar bergopwaarts gegaan bij 3FM, waar hij ook TV doet.

Kostenlos testen für 30 Tage

4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.

Gratis testen

Alle Folgen

161 Folgen
episode S6: Europa #50 - ‘Koester je oester!’ artwork
S6: Europa #50 - ‘Koester je oester!’

Deze week op het menu: Zet een bubbel de heren op scherp, zijn de heren genomineerd voor de ‘Oscars van de culinaire wereld’, heeft Rámon last van karma en proeven de heren de Dalmatische boeuf bourguignon.

Gestern - 26 min
episode S6: Europa #49 - ‘Leuk dat Ferry Doedens DM’t.’ artwork
S6: Europa #49 - ‘Leuk dat Ferry Doedens DM’t.’

Deze week op het menu: Komt Gloryhole Den Haag eindelijk met een update, zit Jan aan de Moët in Zuidlaren, is snackbar Rámon Verkoeijen geopend en proeven de heren een broodje van The King of Rare Sandwiches

17. Apr. 2025 - 30 min
episode S6: Europa #48 - ‘Ik heb ook een culinaire Onlyfans!’ artwork
S6: Europa #48 - ‘Ik heb ook een culinaire Onlyfans!’

Deze week op het menu: Heeft een willekeurige Litouwer een levensgevaarlijke lifehack, is Jan te spreken over een 'Grand Café' , stelt Rámon zijn broodnodige slaap uit voor acht stukken lam en bespreken de heren de noodband van 3FM.

10. Apr. 2025 - 29 min
episode S6: Europa #47 - ‘Frikandellington of Beef Wellingdel?’ artwork
S6: Europa #47 - ‘Frikandellington of Beef Wellingdel?’

Deze week op het menu: Heeft Jan de koning van de prijs-kwaliteit gevonden, schrikt Rámon van aanwezigheid van de maffia, krijg je dé tips voor je eerste wijnkelder en bereikt Jan zijn frikandellenhoogtepunt.

03. Apr. 2025 - 29 min
episode S6: Europa #46 - ‘Hij is onze vaste dealer.’ artwork
S6: Europa #46 - ‘Hij is onze vaste dealer.’

Deze week op het menu: Ontvangen de heren smakelijke post, vertelt Jan over zijn heerlijke verblijf in Oesterdam, waagde Rámon zich aan een bruid via chat GPT en is de seizoenswinnaar misschien al bekend!

27. März 2025 - 27 min
Der neue Look und die “Trailer” sind euch verdammt gut gelungen! Die bisher beste Version eurer App 🎉 Und ich bin schon von Anfang an dabei 😉 Weiter so 👍
Eine wahnsinnig große, vielfältige Auswahl toller Hörbücher, Autobiographien und lustiger Reisegeschichten. Ein absolutes Muss auf der Arbeit und in unserem Urlaub am Strand nicht wegzudenken... für uns eine feine Bereicherung
Spannende Hörspiele und gute Podcasts aus Eigenproduktion, sowie große Auswahl. Die App ist übersichtlich und gut gestaltet. Der Preis ist fair.

Kostenlos testen für 30 Tage

4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.

Exklusive Podcasts

Werbefrei

Alle frei verfügbaren Podcasts

Hörbücher

20 Stunden / Monat

Gratis testen

Nur bei Podimo

Beliebte Hörbücher