de Paulien Cornelisse podcast

de Paulien Cornelisse podcast

Podcast von paulien cornelisse

Paulien Cornelisse leest 'Taal voor de leuk' en 'De verwarde cavia' voor. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

Kostenlos testen für 30 Tage

4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.

Gratis testen

Alle Folgen

226 Folgen
episode Epiloog van Japan in honderd kleine stukjes artwork
Epiloog van Japan in honderd kleine stukjes

Nu echt, echt, écht dag. Mocht je het boek liever willen lezen/bekijken (want er staan veel tekeningen in), bestel het dan hier [https://www.pauliencornelisse.nl/boeken]. En o ja, de montage van deze podcast is in handen van Chris Bajema, luister ook naar zijn podcast: Man met de microfoon! Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.

16. März 2022 - 6 min
episode Stukje 100 van Japan in honderd kleine stukjes artwork
Stukje 100 van Japan in honderd kleine stukjes

Neeeeee! Het laatste stukje! Gelukkig is er morgen nog een epiloog. Mocht je het boek liever willen lezen/bekijken (want er staan veel tekeningen in), bestel het dan hier [https://www.pauliencornelisse.nl/boeken]. En o ja, de montage van deze podcast is in handen van Chris Bajema, luister ook naar zijn podcast: Man met de microfoon! Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.

15. März 2022 - 1 min
episode Stukje 99 van Japan in honderd kleine stukjes artwork
Stukje 99 van Japan in honderd kleine stukjes

Er blijft toch een afstand. Mocht je het boek liever willen lezen/bekijken (want er staan veel tekeningen in), bestel het dan hier [https://www.pauliencornelisse.nl/boeken]. En o ja, de montage van deze podcast is in handen van Chris Bajema, luister ook naar zijn podcast: Man met de microfoon! Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.

14. März 2022 - 1 min
episode Stukje 98 van Japan in honderd kleine stukjes artwork
Stukje 98 van Japan in honderd kleine stukjes

Ik heb verwoed geprobeerd om een plaatje van de poster in de shownotes te plakken, maar het is me gewoon niet gelukt. Google op 'Utamaro en zijn tijd', en de poster komt wel ergens bovendrijven! Mocht je het boek liever willen lezen/bekijken (want er staan veel tekeningen in), bestel het dan hier [https://www.pauliencornelisse.nl/boeken]. En o ja, de montage van deze podcast is in handen van Chris Bajema, luister ook naar zijn podcast: Man met de microfoon! Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.

13. März 2022 - 1 min
episode Stukje 97 van Japan in honderd kleine stukjes artwork
Stukje 97 van Japan in honderd kleine stukjes

Wat zie je in de maan? Een mannetje? Een haas? of niets? 'Maan' is in het Japans trouwens 'tsuki'. Mocht je het boek liever willen lezen/bekijken (want er staan veel tekeningen in), bestel het dan hier [https://www.pauliencornelisse.nl/boeken]. En o ja, de montage van deze podcast is in handen van Chris Bajema, luister ook naar zijn podcast: Man met de microfoon! Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.

12. März 2022 - 2 min
Der neue Look und die “Trailer” sind euch verdammt gut gelungen! Die bisher beste Version eurer App 🎉 Und ich bin schon von Anfang an dabei 😉 Weiter so 👍
Eine wahnsinnig große, vielfältige Auswahl toller Hörbücher, Autobiographien und lustiger Reisegeschichten. Ein absolutes Muss auf der Arbeit und in unserem Urlaub am Strand nicht wegzudenken... für uns eine feine Bereicherung
Spannende Hörspiele und gute Podcasts aus Eigenproduktion, sowie große Auswahl. Die App ist übersichtlich und gut gestaltet. Der Preis ist fair.

Kostenlos testen für 30 Tage

4,99 € / Monat nach der Testphase.Jederzeit kündbar.

Exklusive Podcasts

Werbefrei

Alle frei verfügbaren Podcasts

Hörbücher

20 Stunden / Monat

Gratis testen

Nur bei Podimo

Beliebte Hörbücher