Coverbild der Sendung XRenske Wedding Podcast

XRenske Wedding Podcast

Podcast von XRenske Weddings&Events

Niederländisch

Gesundheit & Persönliche Entwicklung

Begrenztes Angebot

2 Monate für 1 €

Dann 4,99 € / MonatJederzeit kündbar.

  • 20 Stunden Hörbücher / Monat
  • Podcasts nur bei Podimo
  • Alle kostenlosen Podcasts
Loslegen

Über XRenske Wedding Podcast

Een podcast waarin ik, Renske, jou als aanstaande bruid/bruidegom of echte trouw-lover, alle 'ins en outs' ga vertellen over bruiloften, trouwen, de trouwbranche en al het moois wat daarbij komt kijken. Droom weg in deze romantische wereld vol met jurken, weddingcakes, liefdevolle geloften en feestelijke borrels terwijl je door een professionele weddingplanner (me!) meegenomen wordt in de leuke (en soms ook minder leuke) voorbereidingen van dé dag. Natuurlijk krijg je veel tips van mij, de leukste leveranciers en bruidjes die je voor zijn gegaan zodat ook de weg naar jullie bruiloft een feest wordt.

Alle Folgen

12 Folgen

Episode S2 Aflevering 2: Alles over Amerikaanse wedding tradities met Mandy van FBLS Weddings Cover

S2 Aflevering 2: Alles over Amerikaanse wedding tradities met Mandy van FBLS Weddings

In deze podcast gaan we abroad! En nee, hiermee verwijs ik niet naar de Zuid-Limburgse achtergrond van Mandy (waar ik me dus echt altijd in het buitenland waan). We duiken in de echte Amerikaanse wedding tradities en praten gezellig over hoe deze tradities toegepast worden bij de 'moderne' Nederlandse bruiloft. Wat bespreken onder andere het fenomeen 'maid of honor' (wat doet een maid of honor nu eigenlijk en bestaat deze in NL?), praten over een super handige tool voor bruidsparen, delen onze kijk op de rol van een weddingplanner bij een Amerikaans huwelijk (en in hoeverre gaan de Nederlandse bruidsparen hierin mee) en het water loopt ons in de mond bij het idee van een uitgebreide sweet table (al houdt Mandy ook wel van een buitenlands kaasje op zijn tijd...). Kortom: een gezellige aflevering vol met inspiratie én tips van maar liefst 2 weddingplanners.

20. Juli 2021 - 46 min
Episode S1: Aflevering 10 - in gesprek met dé vrouw achter de weddingplanners: Danielle! Cover

S1: Aflevering 10 - in gesprek met dé vrouw achter de weddingplanners: Danielle!

In deze aflevering praat ik met Danielle, CEO van de BWPN (Beroepsorganisatie Weddingplanners Nederland) en de OWPN (dé vakopleiding voor weddingplanners). Danielle is een echte power woman die ondernemers (voornamelijk weddingplanners) ondersteunt om het beste uit zichzelf én hun onderneming te halen. We praten over de veranderingen in de trouwbranche gedurende de afgelopen 15 jaar, de invloed van Covid op zowel de bruidsparen als de planners en Danielle geeft haar voorspellingen op wat het trouwjaar 2022 ons te bieden heeft.  'Het juiste gevoel' is voor Danielle heel belangrijk. Voelt het niet goed, dan niet doen. Dit geeft zij mee aan 'haar' planners, maar in deze podcast hoor je ook dat dit Danielle haar belangrijkste boodschap voor de aanstaande bruidsparen is. Dit was alweer de 10e en laatste aflevering van het eerste seizoen van de XRenske Wedding Podcast. Ik wil je heel erg bedanken voor het luisteren naar dit eerste seizoen en ik hoop snel terug te zijn met nieuwe gasten, tips, inspirerende verhalen en natuurlijk heel veel gezelligheid! Liefs, Renske

13. Apr. 2021 - 42 min
Episode S1: Aflevering 8 - In gesprek met weddingstylist Marielle! Cover

S1: Aflevering 8 - In gesprek met weddingstylist Marielle!

In deze aflevering praat ik gezellig met weddingstylist Marielle! Marielle verzorgt met haar bedrijf Enjoy Pure Styling de complete styling van bruiloften, feesten en diners. Haar talent is om de meest simpele ruimtes om te toveren tot een droom-trouwlocatie.  Bij elke bruiloft verzint ze weer iets nieuws om ook die bruiloft weer uniek en persoonlijk te maken. Hoe ze dat doet, dat hoor je in deze aflevering! Ook hebben we het over één van de meest gestelde vragen, namelijk: wat zijn de kosten van een bruiloftsstyling? En wat zijn nu de verschillen tussen een weddingstylist (die ook contacten heeft met heel veel andere betrokken leveranciers) en een weddingplanner? Je hoort het allemaal in deze aflevering! Marielle is op de volgende manieren te bereiken: Website - www.enjoypurestyling.nl Instagram - @enjoypurestyling Facebook - enjoypurestyling Pinterest - enjoy pure styling

2. März 2021 - 32 min
Super gut, sehr abwechslungsreich Podimo kann man nur weiterempfehlen
Super gut, sehr abwechslungsreich Podimo kann man nur weiterempfehlen
Ich liebe Podcasts, Hörbücher u. -spiele, Dokus usw. Hier habe ich genügend Auswahl. Macht 👍 weiter so

Wähle deine Mitgliedschaft

Am beliebtesten

Begrenztes Angebot

Premium

20 Stunden Hörbücher

  • Podcasts nur bei Podimo

  • Keine Werbung in Podimo Podcasts

  • Jederzeit kündbar

2 Monate für 1 €
Dann 4,99 € / Monat

Loslegen

Premium Plus

100 Stunden Hörbücher

  • Podcasts nur bei Podimo

  • Keine Werbung in Podimo Podcasts

  • Jederzeit kündbar

30 Tage kostenlos testen
Dann 13,99 € / monat

Kostenlos testen

Nur bei Podimo

Beliebte Hörbücher

Häufig gestellte Fragen

Weitere Fragen und Antworten
Loslegen

2 Monate für 1 €. Dann 4,99 € / Monat. Jederzeit kündbar.